آشنایی با انواع کتاب های انتشارات مهروماه

نکته پایانی هم اینکه بر اساس تجربه من خودتان را به یک ناشر محدود نکنید؛ اما با ناشران خوب کار کنید. بعد از بررسی تمام موارد و ویرایش کامل متن، وقت آن است که برای دریافت مجوز کتاب اقدام کنید. مترجم اثر، جناب ارسلان فصیحی از بهترینهای ادبیات ترکی است و ترجمه کتاب ملت عشق را عالی انجام داده است.

۷ سانتیمتر میباشد و معمولاً برای قرآنها و کتابهای ادعیه کوچک که در داخل جانماز قرار داده شوند، استفاده میشود. پیشنهاد میکنم کتابهای قبلی ناشری را که میخواهید با او کار کنید را بررسی کنید. یادتان باشد که به تاریخ چاپ و نشر یک کتاب هم دقت کنید. بیشتر دانشآموزانی که برای کنکور آماده میشوند نیاز به کتابهای مکمل کنار کتب درسیشان دارند.

مهروماه اولین ناشری بود که کنکورهای سال گذشته را به کنکور نزدیک تر کرد! کاغذ مارگانو از نفیس ترین کاغذها در چاپ کتب نفیس است که با داشتن ظاهری براق با موج های زیبا و همچنین رایحه خوشبوی عطر، به زبباتر شدن کتاب کمک بسیای خواهد کرد. پس از موفقیت کتاب، نامترجمانی بودند که اثر او را بازنویسی کردند و با تعویض چند واژه و جمله، کتابسازی کردند.

نه اینکه فکر کنید مترجمان تازهکار با ناشران درجه سه. نمیخواهم ذهنتان را بدبین کنم؛ بلکه قصد دارم به شما بگویم حرفهای برخورد کنید. علاوه بر میزان تسلط و اشرافتان به موضوع و ترجمه کتاب باید به این هم دقت کنید که مخاطبانتان چه کسانی خواهند بود. فرض میکنیم شما میخواهید یک کتاب روانشناسی را ترجمه نمایید. اپلیکیشن بوکاپو یک کتابخوان همراهکتابخانه شخصی خود را با دانلود خلاصه کتاب ها از اپلیکیشن بوکاپو بسازید و در هر مکان و زمانی به خلاصه کتاب های مورد نظرتان دسترسی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید