آشنایی با مراحل و روشهای چاپ کتاب

وی در این خصوص تاکید کرد: برای چنین اتفاق مهمی نیازمند یک اهتمام جدی بین همه دستگاه ها و نهادها وجود دارد. این مراسم با حضور مهدی صفارینیا رییس پارک فناوری پردیس و جمعی از مدیران و معاونان پارک در سالن سراج برگزار شد. مشکلاتی که برخی از آنها هنوز و با گذشت ۲۰ سال از آغاز فعالیتهای پارک ادامه دارد، اما خوشخبختانه ارادههای خوبی برای رفع این موانع در پارک وجود دارد.

در حوزه دفاع مقدس هم این چنین به نظر میرسد. البته از تخفیفهای همیشگی مجموعه کتابچی هم نباید غافل شد. سردار کارگر با اشاره به توجه به زبان فارسی توضیح داد: مقام معظم رهبری به حفظ زبان فارسی توجه ویژه دارند ما هم در کارهایمان باید به این موارد توجه کنیم. او درک و بینشی بسیار دقیق از اوضاع اقتصادی و مدیریت داشت بهطوری که در دهه نود میلادی گزارشی از وضعیت جهان در سال ۲۰۲۰ ارائه کرد. اگر چنین همیتی ایجاد شود مدیریت شهری از آمادگی لازم به منظور سرعت بخشی در آماده سازی نمایشگاه شهر آفتاب برخوردار است.

تاکنون بیش از ۴۰۰ واحد فناور و دانشبنیان در حوزههای فناوریهای پیشرفته همچون فناوری اطلاعات و ارتباطات، زیستفناوری، فناوری نانو، مواد جدید، مکانیک و اتوماسیون به عضویت پذیرفته شدهاند. به گزارش ایلنا، کتاب «سفر به آینده با ماشین چینی زمان» نوشته کمیل روحانی توسط انتشارات کلک سیمین با شمارگان هزار جلد منتشر شده و رمان طنز کوتاهی در ژانر تخیلی است که آینده تهران را به تصویر میکشد. او ادامه داد: در این کتاب گوشهای از مشکلات و موانعی که سر راه ما برای ایجاد و گسترش پارک فناوری پردیس به عنوان یکی از بزرگترین نهادهای علمی کشور است را به نمایش گذاشته است.

اگر شرایط کرونایی مهیا باشد و ستاد ملی مقابله با کرونا مجوزهای لازم برای برگزاری این نمایشگاه را صادر کند قطعا تلاش ما بر این خواهد بود که نمایشگاه به بهترین شکل ممکن برگزار شود. وی تاکید کرد: جانمایی غرفه ها و اعلام آن به کمیته های اجرایی از طرف ستاد برگزاری نمایشگاه می بایست در دستور کار باشد. احمدوند در ادامه برگزاری نمایشگاه کتاب را منوط به وضعیت سلامت و بهداشت کشور دانست و گفت: جلساتی به منظور هماهنگی با ستاد ملی مقابله با کرونا برگزار شد که امیدواریم شرایط برگزاری مطلوب در اواخر اردیبهشت ماه فراهم باشد. مجتبی جباری پور افزود: در این کتاب از اولین روزهای پارک و فراز و فرودهای مختلفی که پشت سر گذاشته شده است تا به این نقطه برسد پرداخته شده است.

مهدی صفاری نیا افزود: ما به عنوان اولین پارک فناوری کشور کتاب تاریخچه خود را منتشر کرده ایم. چاپ کتاب پروسهای زمانبر بوده که کیفیت انجام مراحل مختلف آن بسیار حائز اهمیت است، نشر متخصصان به عنوان پرکارترین ناشر سال 97 و بهترین ناشر سال 98 خدمات چاپ کتاب را به شیوهای نوین و منحصربهفرد انجام میدهد. باید به موضوع داستان و قصه پرداخته شود و علاقهمندی وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید