انتشارات دانشگاه تهران

وقتی با فیدیبو کتاب میخوانید میتوانید تغییراتی در صفحات کتاب به وجود آورید، برای مثلا شما میتوانید اندازه فونت و نوع آن را تغییر دهید و حتی فاصله بین سطرها را کم یا زیاد کنید. لازم به ذکر است که در این فروشگاه اینترنتی میتوانید به آسانی کتابهای نایاب دانشگاهی را پیدا کنید و با خیال راحت آنها را سفارش دهید تا در سریعترین زمان ممکن جدیدترین نسخه آنها را برایتان ارسال کنند.

با گذشت 1 سال و حضور کارکنان باانگیزه، توانایی مجموعه افزایش یافت و مدیریت کتابانه تصمیم به اضافه کردن سایر شاخهها همچون: آموزش زبان، کتابهای عمومی، کودک و نوجوان و دانشگاهی گرفت. اگر نسخه چاپی کتاب خارجی را خرید کنید ، هزینه پستی آن را نیز اضافه بر قیمت کتاب باید پرداخت کنید.

در این زمان نیز بخشی از درآمدم را برای خرید کتاب هزینه میکردم و کتابخانه کوچکی داشتم. توکلی ادامه میدهد: از همان ابتدای شروع کار فروش کتاب درآمد چندانی نداشت و فقط هزینههای خودش مثل کرایه و هزینه آب وبرق را تأمین میکرد. ایران کتاب، یکی دیگر از معتبرترین سایتهای خرید کتاب آنلاین است. فروشگاه کتابانه جهت خدمت رسانی بیشتر و بهتر به مخاطبان، از سال 1394 با حفظ فعالیتهای قبلی خود شروع به راهاندازی بستر فروش آنلاین کتاب نمود. در راستای معرفّی و آشنایی بیشتر شما با ویژگیهای کتابها، محتوایی روان و گویا در صفحه هر کتاب درج شده است.

او سالها قبل برای راهاندازی کتابفروشی به سراغ چند کتابفروش قدیمی در محلات مختلف میرود: «وارد هر مغازهای که میشدم با بهت و حیرت به من نگاه میکردند و میگفتند: به تو نمیخورد که دیوانه باشی. کتاب های نویسنده های مطرح و به نام ایرانی و خارجی برای علاقه مندان در فیدیبو وجود دارد. اما محدودیت هایی برای دسترسی و دانلود کتاب خارجی وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید