انتشارات دانشگاه تهران

برای مثال شما میتوانید به وب سایت فرآموز مراجعه نمایید و علاوه بر امکان خرید آسان کتاب مورد نظر خود میتوانید از تخفیفات ویژه آنها نیز بهره مند شوید. همانطور که در ابتدای مطلب به آن اشاره کردیم، کتابهای کمک درسی در سطوح مختلفی طبقهبندی شدهاند و مخاطب باید با توجه به نیاز خود، برای خرید هر یک از آنها اقدام کند. واضح است که در خرید کتاب کمک درسی، در نظر داشتن سطح کتاب یک مسئله بسیار مهم و ضروری میباشد.

دریافت این کتاب ها از سایت های خارجی مانند آمازون هزینه بسیار بالایی دارد. از دیگر سایتهای پرطرفدار برای خرید کتاب آنلاین، میتوان به سایت ۳۰ بوک اشاره کرد که از تخفیف دائمی در سایت خود برای تمام کتابها و کالاهای فرهنگی برخوردار است. واقعیت این است که کتاب، یک «بخشندهی بیمنت» است.

همه میدانیم که بودن عکس کنار محتوا، به فهم هرچه بیشتر مطلب کمک میکند و درک آسانتری را برای دانشآموز رقم میزند. کتاب مخصوص هر درس را تهیه کنید! قبل از خرید اینترنتی کتاب کمک درسی باید به این موضوع توجه داشت که محتوای آن با کتاب درسی مطابقت داشته باشد؛ در غیر این صورت ممکن است که از متن درس فاصله بگیرید و دغدغهای به شما افزوده شود. بر خلاف باور عموم، اگر متنی سرگرم کننده باشد نه تنها تاثیر منفی بر روی دانشآموز نمیگذارد، بلکه باعث میشود تا تمامی تمرکز او بر روی مطالب منعطف شود و فهم او از درس بالاتر رود.

همچنین میتوانید از طریق تماس یا چت آنلاین با پشتیبانی ُ سوالات خود را مطرح و مشاوره بگیرید. در این سایت همچنین میتوانید کتابهای کمک آموزشی و کتابهایی که برای آزمونهای ورودی دانشگاه و کنکور مناسب هستند را نیز پیدا کنید. در غیر این صورت این امکان وجود دارد که فرد نتیجه خوبی از محتوای کتاب نگیرد و مطالب آن به سردرگمی او در فهم دروس، دامن بزند. اپلیکیشن کتابخوان فیدیبو از فرمت کتاب دیجیتال یا ایپاب استفاده میکند که نه تنها نسبت به کتاب چاپی بلکه حتی نسبت به فرمتهایی نظیر پی دی اف هم انعطاف پذیری بیشتری دارد.

دیدگاهتان را بنویسید