انواع قطع کتاب استاندارد

با فروشگاه آنلاین وستا بوک، آزمون و خطایی در انتخاب و خرید کتاب در کار نخواهد بود. با انتخاب از میان کتاب های متنوع و دستچین شدهی فروشگاه آنلاین وستا بوک ، میتوانید مطمئن باشید که کتابی که خریده اید، ارزش زمانی که برای آن صرف میکنید را دارد. همان طور که قبلاْ نیز گفته بودم، ترجمه کتاب یک بازار رقابتی است که برای وارد شدن به آن باید به سختی تلاش کنید.

زیرا برای این کار باید تخصص فراوانی در زبان انگلیسی داشته باشید و همچنین با فنون و مهارتهای ترجمه کتاب نیز به طور کامل آشنا باشید. ولی نمیدونم اگر من اونها رو برای شما ارسال کنم، آیا امکانی برای انتشار وسیع دارند، با در نظر گرفتن اینکه من هیچ مدرکی مرتبط با ترجمه ندارم. باتوجه به اینکه متن اصلی کتاب فلسفی و ادبی است اما نیک گرگین به خوبی توانسته این کتاب را روان و خوانا به فارسی ترجمه کند. هنگامیکه مؤلف از این سبک استفاده میکند علاوه بر اینکه قصد انتقال اطلاعات را دارد بلکه، سعی میکند داستانی را بسازد که در آن عناصری مانند شخصیتها، تعارضات و مکان رخداد و امثالهم نیز باشد.

علاوه بر میزان تسلط و اشرافتان به موضوع و ترجمه کتاب باید به این هم دقت کنید که مخاطبانتان چه کسانی خواهند بود. جان کلام این است که در ترجمه کتاب باید بین خودخواهی و دگرخواهی در ابعاد مختلف آن تعادل برقرار کنید تا بتوانید در بلندمدت در این کار دوام بیاورید و ادامه دهید.

کتاب انسان خردمند را به هر کسی که فکر میکنید به فلسفه زندگی و دنیا علاقهمند است میتوانید هدیه دهید. پس از چند ثانیه به راحتی این کتاب بینظیر را خریداری کنید. این ترجمه به نسبت ترجمه نیک گرگین ناشناختهتر و کمی خلاصهتر از کتاب اصلی است. نیک گرگین دوگانه این کتاب، کتاب انسان خداگونه از همین نویسنده را هم با ظرافت تمام ترجمه و منتشر کرده است.

معروفترین و شناخته شدهترین ترجمه فارسی این کتاب را انتشارات نشر نو با ترجمه نیک گرگین منتشر کرده است. برای خرید کتاب انسان خردمند با ترجمه نیک گرگین میتوانید به صفحه اصلی سایت مارکا کتاب مراجعه کرده و نام کتاب را جست و جو کنید. اگر داستان این کتاب برای شما هم جذاب است همین حالا میتوانید با مراجعه به بانک کتاب مارکا این کتاب را خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید