انواع ژانر کتاب را بیشتر بشناسیم؛ معرفی ۱۹ ژانر داستانی و غیرداستانی

452-چه تعداد از سوره های قرآن سجده واجب دارد؟ 421-از مجموع پیامبران الهی چه تعداد از آنها اولوالعزم هستند ؟ 435-مکانی که انسان در آن نماز می خواند باید دارای چه شرائطی باشد ؟ 437-آیا شکستن نماز واجب از روی اختیار حلال است ؟ 467-کجای دنیاست که نمی شود نماز خواند؟ 456-اولین سوره ای که بر پیامبر اسلام نازل شد؟

البته در کتابخانه های کودکان و آموزشگاهی به جز این دو گونه رده بندی، می توان راه های دیگری هم برای مرتب کردن کتاب ها و مواد خواندنی به کار برد که به آن ها اشاره خواهد شد. اثر پیش رو با این هدف، دعاهای امیرالمؤمنین(ع) در کتاب شریف نهج البلاغه را گردآوری و دسته بندی کرده و شرح مختصری از آن ارائه داده است.

438-شکیات چند نوع است و مجموعاً چند قسم می شود ؟ 410-روز قیامت برابر با چند سال است ؟ 425-آب ها بر چند قسم هستند ؟ ضمن اين كه اين اتفاق ـ بر فرض وجود ـ نمى تواند معيارى براى حجيت يك كتاب دينى و آسمانى باشد. 429-غسل های واجب چندتاست ؟ البته لازم به ذکر است که از طریق مطالعه این کتاب ها ممکن است که اطلاعات جامع و مانعی نتوان به دست آورد ولی می توان به آگاهی و بینش کلی در زمینه های گوناگون رسید.

البته این امروزی بودن فقط در شخصیتپردازی خلاصه نمیشود. حواستان باشد که هر کلمهای را در این بخش ننویسید، باید مخاطبان را راهنمایی کنید نه اینکه آنها را فریب دهید. در بخش اول باید جزئیاتی از کتاب خود درج کنید، حواستان باشد که این جزئیات قرار است در صفحۀ محصول به مخاطبان نمایش داده شود و باید چیزی باشد که آنها را جذب کند. در واقع این کتاب تلفیقی از ادبیات عرفانی با آیات قرآن است. 447-سوره ای از قرآن را که نام آن یکی از اصول دین است ، نام ببرید. 415-فروع دین چندتاست ؟ 427-نجاسات چندتاست ؟

426-مطهرات چندتاست ؟ حالا اگر قصد فروش کتاب الکترونیکی در سایت آمازون را دارید این مراحل کمی متفاوت است. بد نیست بدانید بسیاری از آثار نوشته شده در این ژانر هم به فیلمهای سینمایی غالباً موفقی تبدیل شدهاند. روغنهای درمانی و گیاهان دارویی، عرقیات گیاهی و گلاب، سویق و قاووت جای خود را در سبد خرید خانوادهها پیدا کردهاند. واقعیت این است که مسائل حول ازدواج و زندگی مشترک و زناشویی آنقدر گسترده و وسیع است که ما را وامی دارد در مقالاتی جداگانه به طور مفصل در مورد آن سخن بگوییم. امیدواریم این پست راهنمای خوبی برای چاپ کتاب شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید