انواع ژانر کتاب را بیشتر بشناسیم؛ معرفی ۱۹ ژانر داستانی و غیرداستانی

گروه همکاران کتاب وب می خواهند با تبدیل این سایت به مرجعی مهم و کارآمد، دِین خود را به آن بخش از جامعه ادا کنند که همچنان کتاب را حرمت می نهند. در گروه های مرتبط در تلگرام و فیسبوک عضو شوید و سعی کارهای خود را منتشر کنید. همکاری در ترجمه کتاب یک فرآیند پیچیده ولی مشخص و روشن دارد و شما باید تمامی این نکات را در این خصوص در نظر داشته باشید و بر این اساس نسبت به درخواست ترجمه اقدام کنید.

پس شما باید مطالب کتاب را ساده و روان ترجمه کنید و لحن نویسنده را نیز حفظ کنید. بسته به حجم کتاب این هزینه مشمول تخفیف حجمی نیز خواهد بود. پینوکیو به ۲۶۰ زبان دنیا ترجمه شده است. در سایت آمازون که بزرگترین سایت فروش کتاب در جهان است میتوانید فایل pdf یا word کتاب خود را آپلود کنید و بعد از ثبت و قیمت گذاری برای کتاب خود آن را به فروش برسانید .

بیان کتاب باید از سادگی و روانی خوبی برخوردار باشد بهگونهای که زبانآموز بهخوبی بتواند مفاهیم آن را درک کند. بعد از اینکه کار ترجمه کتاب توسط مترجم به اتمام رسید، مترجم چگونه میتواند همه ی امتیازات کتاب را به ناشر بدهد درحالی که ناشر قبل از اینکه کتاب را قبول کند باید آنرا مطالعه کند پس مترجم چگونه میتواند به ناشر اعتماد کند و آنرا همینجوری در اختیار ناشر قرار دهد تا ایشان برسی کنند چه تضمینی وجود دارد که ایشان سوء استفاده نکنند؟ این کتاب راهحلی واقعیست برای چیزهایی که برای کسب موفقیتهای بزرگ در زندگیتان به آنها نیاز دارید.

اگر کتاب را برای ایران میخواهید چاپ کنید برسی کنید که ایرانیان بیشتر به چه موضوعاتی علاقه دارند و چه کتاب هایی را مطالعه میکنند . اما اگر اصرار دارید با هزینه شخصی کتاب خود را منتشر کنید ، اکثر ناشران با شما همکاری می کنند و مراحل لازم که در بالا ذکر شد را انجام می دهند. الهام فتحیسلام و وقت شما بخیر .

دیدگاهتان را بنویسید