این تعداد کاملاً راستیآزمایی شده است

4. عنوان خود را خاص انتخاب کنید. شما لازم نیست عنوانی انتخاب کنید که برای همه جذاب باشد؛ کتاب نگارش شده شما خاص برخی از افراد است و میبایست تا میتوانید همین افراد را جذب کنید. در قرن 20th ، کتابخانه باز پشته های خود را به عموم مردم و شروع به کنار گذاشتن مواد کتابخانه ای که خود را با توجه به برخی از طبقه بندی کتابخانه ساده در حال دیدن موضوع. زبان ساده و قابل فهم آن برای همه حسن دیگری است که کتاب از آن برخوردار است.مردها یک جور نیستند، یک جور به زنان، همجنسان، کار و فرزندانشان نگاه نمیکنند.الگوی قانعکردن آنها برای انجام کاری یا عدم انجام دادن کاری یکسان نیست. مردی که ممکن است خود شما باشید یا به عنوان پدر، پسر، برادر، همسر، همکار، رییس، کارمند و دوست در کنار شما قرار گرفته، چه نوع مردی است؟

وقتی آگاه میشوید که این مشکل در بین تمامی نویسندگان وجود دارد و امری عادی است، به کار نوشتن بیشتر متمرکز میشوید و سعی میکنید این اضطراب را از خود دور کنید. اعداد میتوانند برای نشان دادن اینکه خوانندگان چقدر سریع میتوانند مشکلات خود را حل کنند نیز استفاده میشود؛ مانند کتاب کورنارد لوینسون با عنوان بازاریابی چریکی در ۳۰ روز (Guerrilla Marketing in 30 Days).

بازاریابی چریکی به حالتی غیرمرسوم، سریع و قوی اشاره دارد و میتواند جذابیت و توجه خوانندگان را به خود جلب کند. متاسفانه برخی از نویسندگان مبتدی و حتی مجرب زمان زیادی را برای آموزش اصول نگارش و چاپ کتاب صرف نمیکنند. در ذهن داشته باشید که اگر روزی چندین جلد کتاب چاپ کرده باشید ولی اصول و تکنیکهای آن را رعایت نکرده باشید با قاطعیت میتوانیم بگوییم که شما تجربه بالایی در زمینه نگارش و چاپ کتاب ندارید.

هر مترجم به صورت جداگانه قیمت پیشنهادی و زمان لازم برای ترجمه را اعلام میکند. در صورتی که کتاب شما حجم بالایی ندارد از طریق لینک سفارش ترجمه تخصصی کتاب و در صورت بالا بودن حجم فایل، از طریق شماره تلگرام ۰۹۳۵۸۲۰۶۱۱۱ می توانید اقدام به سفارش ترجمه کتاب نمایید.

۱.۹.۱ قانون شماره یک در سرمایه گذاری چیست؟ این واکنش در نتیجه اضطراب است که در ذهن ما وجود دارد و باعث میشود که کارایی و عملکرد یک نویسنده به شدت پایین آید. بلکه تلاشی برای پیدا کردن پاسخ سوالی که همواره در طول قصه همراه ما بوده است. درخصوص محتوا هم باید بگویم که بیشتر به سمت شناخت معرفت و پیدا کردن مسائل معرفتی در حوزه کتابهای دفاع مقدس حرکت میکنیم.

دیدگاهتان را بنویسید