برگزیدگان نوزدهمین دوره انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس مشخص شدند

موضوعات کتب آن شامل حسابداری، بازاریابی، اقتصاد و امور مالی، مهندسی، فناوری اطلاعات و برنامهنویسی، حقوق، علوم طبیعی، ریاضیات و آمار، استراتژی و مدیریت، مشاوره کاری و تحصیلی، زبانهای خارجه و … میباشد. اگر شما به موضوعات مربوط به کامپیوتر و موبایل علاقه دارید، این سایت بهترین گزینه دانلود رایگان کتاب خارجی است.

کتب الکترونیک موجود در این وبسایت عمدتاً در زمینه فناوری، طراحی وب، زبانهای برنامهنویسی، ریاضیات، پایگاه داده، سیستمهای عامل و دیگر موضوعات مرتبط میباشد. کتب موجود در این سایت بسیار باکیفیت هستند و برای دانلود آنها نیازی به ثبتنام یا ساخت حساب کاربری نیست. با شرایط موجود در جامعه و گرانی، خیلی از اهالی این زمینه از قیمت بالای گلایه دارند.

معمولا اساتید در ترمهای ابتدایی از دانشجویان میخواهند که کتب مربوطه و لازم را تهیه کنند. در ترجمیک صدها مترجم متخصص فعالیت میکنند که بخش قابل توجهی از آنها در زبانهای غیر انگلیسی فعال هستند. در این عصر دیجیتال، کتاب های الکترونیکی وجود دارد که می توانید آنها را در صفحه نمایش گوشی خود بخوانید.

سلام، وقت بخیر آیا امکان این رو دارید که یه کتاب تقریبا ۳۰۰ صفحهای رو تا ۲۰ روز دیگه ترجمه کنید؟ در کتابچی تلاش میکنیم تا کتابی را که دوست دارید و مورد نیازتان است پیدا کنید. سالور های با تجربه این سایت، کتاب مد نظر شما را پیدا کرده و در اختیارتان قرار می دهند! دی وی دی های آموزشی را هم بزرگسالان و هم کودکان می توانند از سایت کتاب لند بر اساس سن شان پیدا کنند.

ساختار این سایت بسیار سازمانیافته و مرتب است و کتب بر اساس ۱۳ موضوع اصلی و بیش از ۲۰۰ زیرشاخه موضوعی طبقهبندیشدهاند. دانلود کتاب رایگان یکی از بهترین و مناسب ترین راه ها برای دانشجویان و علاقه مندان به خرید کتاب زبان اصلی است . در حال حاضر شامل ۱۲۱۱ کتاب الکترونیکی رایگان میباشد و این مجموعه در حال افزایش است.

دیدگاهتان را بنویسید