برگزیدگان نوزدهمین دوره انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس مشخص شدند

باید گروه و نهادهایی وجود داشته باشند که کارهای ترویجی انجام بدهند. با ما همراه باشید تا در این مقاله شما هم به این نتیجه برسید که کیمیاگر یک رمان خاص است و برای خواندن و فهمیدن این کتاب باید بیشتر از خواندن یک دور از صفحات آن زمان گذاشت. کتاب صوتی این روزها طرفداران خیلی زیادی پیدا کرده و بیشتر کسانی که وقت کمتری برای مطالعه ورق به ورق کتاب ها دارند، کتابهای صوتی را جایگزین نسخه های کاغذی می کنند.

همانطور که می دانید، پیدا کردن بهترین ترجمه برای رمان هایی که به زبان فارسی نیستند بسیار مهم و تأثیر گذار است. تونی شوارتز Tony Schwartz روزنامهنگار و نویسندهی کتابهای مربوط به کسبوکار است و تحصیلاتش را در دانشگاه میچیگان به سرانجام رسانده است. او که در خانوادهای تحصیلکرده زندگیاش را گذرانده و فرصت دیدار با افراد موفق جامعه را داشته است. اما طولی نکشید که ادبیات بر مهندسی غلبه کرد و مسیر زندگی این جوان با استعداد را به طور کلی تغییر داد.

فیدیباکس یک جعبه الکترونیکی سیاه رنگ است که امکان دسترسی به کتابخانهای با صدها کتاب رایگان را برای کاربران فیدیبو فراهم میکند. میتوانید بدون پرداخت هرگونه هزینهای از سایت و اپلیکیشن فیدیبو استفاده و کتابهای رایگان و نسخههای نمونه را مطالعه کنید؛ اما تنها کاربرانی میتوانند از فیدیبو خرید کنند که در سایت یا اپلیکیشن فیدیبو ثبت نام کرده باشند. یکی دیگر از بهترین ترجمه هایی که برای کتاب کیمیاگر به زبان فارسی در کتابفروشی ها موجود است کتابی است که توسط حسین نعیمی ترجمه شده و توسط نشر ثالث به کتابخانه های مختلف رسیده است. هنگامی که از این کتابخوان خارج میشوید، آخرین صفحه را به خاطر میسپارد و به همین دلیل اگر دوباره وارد اپلیکیشن شوید، میتوانید آخرین صفحه ای که خوانده اید را مطالعه کنید.

گفت وگو با سعید اقبال کتابچی انتشارات اقبال، داوود موسایی انتشارات فرهنگ معاصر، مهرداد کاظمزاده انتشارات مازیار، علی زوار انتشارات زوار، غلامرضا امامی انتشارات موج و پندار، بهروز عطایی انتشارات عطایی از دیگر بخش های این کتاب است. سانتیاگو نام بسیاری از انسان هایی است که رویای شخصی خود را گم کرده اند و در جایی دور تر از آنجا که باید به دنبال ییدا کردن آن می گردند. همین موضوع موجب شده تا بسیاری از منتقدان سیر معنوی کیمیاگر را اثری تأثیر یافته از مثنوی معنوی بدانند. بستری شدن پائولو در تیمارستان، چندان برایش ناخوشایند نبود چرا که ماحصل آن، در سال های بعد از رهایی از زندان فکری که برایش ایجاد شده بود، نگارش کتابی به نام (ورونیکا تصمیم می گیرد بمیرد) بود!

دیدگاهتان را بنویسید