برگزیدگان نوزدهمین دوره انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس مشخص شدند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مراسم اختتامیه نوزدهمین جشنواره کتاب سال دفاع مقدس، با حضور جمعی از نویسندگان، شاعران و مهمانان فرهنگی در محل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد. به گزارش خبرگزاری مهر، مراسم اختتامیه نوزدهمین جشنواره کتاب سال دفاع مقدس، صبح امروز با حضور جمعی از نویسندگان، شاعران و مهمانان فرهنگی در محل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد. امام خمینی (ره)، مقام معظم رهبری، خانواده شهدا و ایثارگران و ملت ایران از جمله مولفههای عزت ملی ما هستند.

خوشبختانه ما در ترنسیس به تعداد بالایی از این مترجمان حرفهای دسترسی داریم و میتوانیم با توجه به زمینه موضوعی کتاب شما، بهترین و مناسبترین مترجم را در اختیارتان قرار دهیم. ترجمه کتاب به انگلیسی در سایت ترنسیس مراحل خاص خود را دارد، در ادامه فرآیند ترجمه تخصصی کتاب در ترنسیس را بررسی میکنیم. چه کتابی را ترجمه کنیم؟

به عنوان مثال کتابی که در فروشگاه آمازون با تبدیل ریالی قیمت، بیش از دو میلیون تومان به فروش می رسد، در ایبوک رالی تنها با مبلغ ۲۵ هزار تومان عرضه می شود! از دیگر ویژگیهای فروشگاه کتابچی ارسال سریع سفارشهای شماست؛ به این صورت که سفارشهای تهران حداکثر در دو روز کاری و سفارشهای شهرهای دیگر حداکثر در چهار روز کاری به دست مشتریان عزیز میرسد.

با اینکه کتابهای زیادی از زبانهای مختلف به زبان فارسی ترجمه میشوند اما اکثر این ترجمهها، ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی است. اگر به دنبال ترجمه یک کتاب از انگلیسی به فارسی و یا بالعکس هستید؛ نیاز دارید تا کار ترجمه تخصصی کتاب خود را به یک مترجم زبردست و خبره بسپارید. چرا که پس از شروع خواندن کتاب، دیگر راه بازگشتی از آن ندارید و تا وقتی بارها و بارها صفحات کتاب را ورق نزنید نمی توانید به این راحتی از آن دل بکنید.

دیدگاهتان را بنویسید