بزرگترین فروشگاه کتاب و مرکز سرگرمی های علمی فرهنگی

چنانچه ناشر با چاپ و پرینت کتاب و همچنین پخش آن موافق کند، طبق قراردادی مشخص، دستمزد، سود حاصل از فروش، زمان انتشار و سایر موارد به شما اعلام خواهد کرد. در این بخش از مراحل چاپ کتاب، قراردادی که بین ناشر و مؤلف منعقد میگردد، معمولا در یکی از سه حالت مؤلف سرمایه گذار، ناشر سرمایه گذار و یا سرمایه گذاری مشترک ناشر – مؤلف خواهد بود.

دانلود کتاب از اهمیت بسازیی برخوردار است و استفاده از سایت های جامع دانلود رایگان کتاب انگلیسی بسیار مفید و سود مند خواهد بود . اگر میخواهید آنها را در دستگاه خود بارگیری کنید، طیف انتخابی از کتابهای الکترونیکی رایگان وجود دارد. همچنین، میتوانید از طریق ایمیل عضو سایت شده و کتاب های الکترونیک رایگان را در ایمیل خود دریافت کنید. برخلاف سایر وبسایتهای دانلود رایگان کتاب که فرمتهای خروجی مختلفی برای دانلود در اختیار کاربر میگذارند، کتب این سایت فقط در فرمت PDF قابل دانلود هستند. این کتاب ها در قالب های مختلف مانند جلد گالینگور، شومیز و کتاب تخته ای موجود هستند.

این مجوز توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر میگردد و برای این منظور باید محتوای آن از جنبههای مختلف بررسی شود. این سایت دانلود کتاب pdf شامل ایبوک هایی به زبانهای مختلف از قبیل انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی و عربی است. در این مرحله پس از ثبت قرارداد، باید فایل تایپ شده یا دست نویس کتاب را برای ناشر ارسال کنید تا فرایند دریافت مجوزها شروع شود. بر روی سفارشات طلایی و طلایی بازخوانی تا اعلام نظر داور گارانتی کیفیت وجود دارد و در صورت تاخیر مطابق قوانین ترجمیک هزینه برگشت خواهد شد.

کتابهای موجود در کتابوب علاوه بر اینکه هر لحظه در حال بهروزرسانیاند، برای راحتی مخاطبان و پژوهشگران در حوزهها و مدخلهای متفاوتی دستهبندی شدهاند تا مخاطبان فراخور علاقه و زمینهٔ پژوهشیشان، کتابها را به راحتی بیابند. دریافت فیپا حدود ۵ تا ۱۰ روز طول میکشد. دریافت این مجوزها بسته به نوع کتاب از ۱ روز تا ۲ ماه طول میکشد. شابک که همان ISBN است که یک عدد ۱۰ تا ۱۳ رقمی منحصربفرد برای هر کتاب بوده و از سوی سازمان شابک تعیین میگردد.

دیدگاهتان را بنویسید