بهترین دسته بندی کتاب و نرم افزار انبارداری کتابفروشی

آیا کتابی با تعداد صفحات کم و جمع و جور میخواهید (این کتاب معمولاً بین ۳۰ تا ۴۰ هزار کلمه دارد)؟ البته بهتر است بهعنوان مرجع مطالعه اولیه قرار نگیرند تا پیوستگی بین مطالب از بین نرود. موسسه علمی پژوهشی نصیر با بکارگیری افراد حرفه ای در زمینه ترجمه کتاب، همچنین افرادی با دقت در زمینه ویراستاری و بررسی سعی می کند تا بهترین نوع خدمت را در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد.

4. دقت و ریزبینی زیادی داشته باشد. کتابهایی که شهرت جهانی یافتهاند و مردم زیادی در سراسر دنیا شخصیتهای این داستانها را به خاطر دارند. حال این کار پرسود باعث شده است که افراد زیادی به دنبال استفاده از آن باشند. بنابراین انتخاب غلط سایز مناسب برای صفحات کتاب دارای پیامدهای نامطلوبی بوده و باعث پایین آمدن سطح فروش کتاب می شود.

با توجه به وجود مترجمان خبره، کامپیوتر هوشمند وظیفه اختصاص سفارش به مترجم مربوطه را دارد تا به کمک تیم کنترل کیفی و پشتیبانی شبکه، مترجمی حرف ای را جهت سفارش کتاب انگلیسی و سایر زبان ها انتخاب نماید. امیدواریم که مطلب فوق مورد توجه شما قرار گرفته باشد. با توجه به برنامه اعلام شده توسط موسسه البرز یا جدول زمانی توافق شده، ترجمه کتاب به صورت مرحله به مرحله ارسال می گردد.

وقتی کار ترجمه آغاز می شود، مترجم در اولین فرصت بخش ابتدایی متن ترجمه کتاب را جهت دانلود در اختیار مشتری در سایت قرار می دهد. کتاب خود را ترجمه کنید و در دسترس دنیا قرار دهید! تیم کنترل فنی و مشتری نظرات تخصصی خود را جهت ادامه کار در اختیار مترجم کتاب قرار می دهند. 3. تسلط کافی به اصطلاحات تخصصی کتاب مد نظر داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید