بیشترین کد تخفیف دیجی کالا تا 100% – Digikala

تنوع کدهای تخفیف موجود در سایت ما باعث میشود بتوانید بسیاری از خریدهای خود از فروشگاه آنلاین دیجی کالا را با قیمت ارزان تری انجام دهید. چطور با قیمت ارزان تری از دیجی کالا خرید کنیم؟ کتابانه با بهرهمندی از کارشناسان تخصصی فروش در هر بخش، سعی کرده کتابهای شاخص ناشران برتر کشور که با دقت فراوان برگزیندو در اختیار مخاطبان قرار دهد.

شما دیگر نیاز نیست بابت ارسال کتاب خود ، وجه اضافی بپردازید و تنها با پرداخت هزینۀ اصلی کتاب، می توانید کتاب خود را دریافت کنید. از دیگر ویژگیهای فروشگاه کتابچی ارسال سریع سفارشهای شماست؛ به این صورت که سفارشهای تهران حداکثر در دو روز کاری و سفارشهای شهرهای دیگر حداکثر در چهار روز کاری به دست مشتریان عزیز میرسد.

برای دیگر شهرها و استان ها نیز از زمان فاکتور شدن سفارش و تأیید پرداخت آن، کتاب (های) مورد نظر بین 1 الی 2 روز کاری (بستگی به نوع کتاب) به پست تحویل داده می شود. اصلاً شرط ستاد کرونا هم این است که از شهرستان ناشر و مشتری حضور نداشته باشد. همچنین عرض راهروها باید دو برابر شود، تعداد غرفهها کمتر میشود، احتمالاً تعییر بزرگ این دوره نمایشگاه نسبت به سالهای گذشته این است که امکان فروش صرفاً از طریق سایت خواهد بود و نمایشگاه محل نمایشگاه است نه فروشگاه. امری که همگان نسبت به پایین بودن آمار آن گله مند هستند.

امکان مطالعه نقدها را دارید و بعد از بررسی آنها میتوانید تصمیم بگیرید که آن کتاب را بخرید یا خیر. کتاب های کمک درسی را به صورت اینترنتی بخرید! این دسترسی جهانی به ما کمک میکند که نویسندگانی را که تا کنون چیزی از آن ها نشنیدهایم را جست و جو کرده و با تالیفاتشان آشنا شویم. چرا که با بک آپ گیری می توانید چند نسخه پشتیبان از آن داشته باشید. وقتی با فیدیبو کتاب میخوانید میتوانید تغییراتی در صفحات کتاب به وجود آورید، برای مثلا شما میتوانید اندازه فونت و نوع آن را تغییر دهید و حتی فاصله بین سطرها را کم یا زیاد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید