بیشترین کد تخفیف دیجی کالا تا 100% – Digikala

امکان ثبت سفارش کتاب به صورت آنلاین و همچنین با تلفن از خدمات بسیار مهم این مجموعه است که هر فرد با توجه به شرایط خود می تواند از این روش ها استفاده کند. کلیه دانشآموزان باید برای تهیه کتابهای درسی خود به سامانههای مشخص شده مراجعه کرده و ثبت سفارش کنند.

یارانۀ خرید کتاب (بن کتاب) به صورت «اعتبار خرید» به کد ملی متقاضیان اختصاص می ­یابد، لذا برای ثبت نام نیاز به واریز وجه نیست. شماره تلفن همراه ثبت نام کننده الزاما بایستی متعلق به کد ملی درج شده باشد. اما اگر به هر دلیلی موفق به ثبت سفارش کتاب درسی در این سامانهها نشدند، راههای دیگری هم برای خرید کتاب درسی وجود دارد. اما برای خرید یک کتاب از سایت مرجع تکلیف چیست؟

کتاب کمک آموزشی باید در ابتدای هر سر فصل نکات مهم و کاربردی داشته باشد تا دانشآموزان با یک نگاه، متوجه تمامی مطلب بشوند. اگر شما بخواهید یک کتاب درسی، خرید رمان زبان اصلی و یا نوشته های فلسفی را از فروشگاه معمولی خریداری کنید، احتمالا مجبور خواهید شد تا به چند مرکز خرید سر بزنید.

و اما یک سوال متداول: چطور از دیجی کالا تخفیف بگیرم؟ کدام یک از کدهای تخفیف دیجی کالا را میتوانم از سایت شما دریافت کنم؟ دیجیکالا یک ویترین پر زرق و برق و کاربردی است. دیجی کالا یک بازار آنلاین برای خرید جدیدترین و ضروری ترین لوازم خانگی مثل فرش، پرده، کاغذ دیواری، مبلمان، میز تلویزیون و ماشین ظرفشویی با بیشترین تخفیف است تا هر فرد بتواند مطابق با سلیقه شخصی، خانه رویاهایش را بسازد. دیجی کالا با شروع همکاری با سوپر مارکت آنلاین روکولند، امکان خرید مواد غذایی، محصولات بهداشتی و سایر مایحتاج روزانه را نیز برای کاربران خود فراهم نمود.

در صورتی که از کاربران و مشتریان جدید دیجیکالا هستید و برای بار اول میخواهید سفارش دهید، میتوانید کد تخفیف دیجی کالا اولین خرید را دریافت نموده و بر روی سفارش خود اعمال کنید. اما حرکت و راه حل عملی نیز برای برطرف کردن آن ارائه نمیکنند. با گذشت 1 سال و حضور کارکنان باانگیزه، توانایی مجموعه افزایش یافت و مدیریت کتابانه تصمیم به اضافه کردن سایر شاخهها همچون: آموزش زبان، کتابهای عمومی، کودک و نوجوان و دانشگاهی گرفت. این سایت در حال حاضر برای طرح بهارانه، کتابهای خود را با ۲۰ درصد تخفیف عرضه کرده و ارسال را برای خریدهای بالای ۲۰۰ هزار تومن رایگان کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید