تحلیل, مقایسه و خرید آنلاین کتاب کمک آموزشی، عمومی و لوازم تحریر

هر مترجم به صورت جداگانه قیمت پیشنهادی و زمان لازم برای ترجمه را اعلام میکند. در ترنسیس به صورت اتوماتیک یا دستی این اصطلاحات تخصصی را استخراج و معانی آنها را به تأیید شما میرسانیم. در طول روند انجام ترجمه هر زمان که نیاز داشته باشید میتوانید از طریق سیستم پیامرسان ترنسیس با مترجم کتاب خود به صورت مستقیم در ارتباط باشید.

طی این مقالات نویسندگان کتاب پرسشهایی را مطرح کردهاند که با پاسخ به آنها زندگی پربارتری پیشروی خوانندگان کتاب مدیریت خود است. این وبگاه، مجموعه عظیمی از کتاب الکترونیکی رایگان در بیش از 100 زمینه موضوعی مختلف برای کاربران فراهم کرده است. گوگل ادعا میکند که Google Play Books بزرگترین مجموعه کتاب الکترونیکی در جهان شامل بیش از ۵ میلیون عنوان میباشد! چاپ جدید اجوبة الاستفتائات، سیزدهمین چاپ از این کتاب است که در قالب طراحی جلد و کتابسازی جدید توسط انتشارات انقلاب اسلامی منتشر شده است. امری که همگان نسبت به پایین بودن آمار آن گله مند هستند.

ما همواره به مشتریان خود توصیه میکنیم که ترجمه کتاب خود را بر مبنای اهمیت آن در سطح خوب یا خیلی خوب تعریف کنند. ترنسیس برای ترجمه کتاب شما از یکی از مترجمان متخصص خود که شرایط فوق را داشته باشد، استفاده میکند. تقریباً تمامی مشتریان، دغدغۀ کیفیت ترجمه کتاب خود را دارند. ما در بنوبوک بستری را فراهم کردهایم تا با بررسی و نقد کتابهای مختلف، افرادی که به مطالعه علاقهمند هستند به راحتی بتوانند انتخاب خود را انجام داده و بعد از آن اقدام به خرید اینترنتی کتاب بکنند. فارغ از اهداف مادی و معنوی ترجمه و چاپ کتاب، یکی از روشهای ارتقای تحصیلی و شغلی را میتوان ترجمه و یا تالیف کتاب دانست.

اگر شما نیز به واژهنامهای از اصطلاحات تخصصی دسترسی داشته باشید میتوانید آن را در اختیار مترجم قرار دهید. مترجم زمانی که ترجمۀ هر مرحله را انجام دهد آن را بازخوانی و ویرایش کرده و برای تأیید شما، ارسال میکند. ما همیشه پشت ترجمۀ شما هستیم! توانایی خرید کتاب آنلاین با تخفیف شگفتانگیز است، و ما برای اینکه شما بتوانید این حس ناب را تجربه کنید؛ خرید اینترنتی کتاب از فروشگاه سراج را به شما پیشنهاد میکنیم.

امکان دانلود رایگان کتاب را به راحتی در اختیار کاربر می گذارد . در این سایت علاوه بر بیش از ۵۳۰۰ کتاب الکترونیکی، شما قادر هستید مجلات عمومی و مگزین های موردعلاقهتان را نیز بهصورت کاملاً رایگان دریافت نمایید. هزینه ترجمه تخصصی کتاب بسته به زمینه متن آن و سطح کیفی (معمولی، خوب و خیلی خوب) که مد نظر شماست، میتواند متفاوت باشد. با توجه به این که معمولاً حجم یک کتاب بیش از ۵۰ تا ۱۰۰ هزار کلمه است، ترجمهی آن توسط یک مترجم، مدت زمان زیادی طول میکشد که ممکن است برای شما مطلوب نباشد.

دیدگاهتان را بنویسید