ترتیب قرار گرفتن مطالب در کتاب

ساختار این سایت بسیار سازمانیافته و مرتب است و کتب بر اساس ۱۳ موضوع اصلی و بیش از ۲۰۰ زیرشاخه موضوعی طبقهبندیشدهاند. این سایت دانلود کتاب pdf شامل ایبوک هایی به زبانهای مختلف از قبیل انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی و عربی است. این کتاب ها در قالب های مختلف مانند جلد گالینگور، شومیز و کتاب تخته ای موجود هستند. کتب موجود در این سایت بسیار باکیفیت هستند و برای دانلود آنها نیازی به ثبتنام یا ساخت حساب کاربری نیست.

برخلاف سایر وبسایتهای دانلود رایگان کتاب که فرمتهای خروجی مختلفی برای دانلود در اختیار کاربر میگذارند، کتب این سایت فقط در فرمت PDF قابل دانلود هستند. کاربران میتوانند کتب موردنظرشان را در فرمتهای PDF، EPUB، TXT، MOBI یا فایل تورنت دانلود کنند. بیشتر مخاطبان و کاربران این وبگاه، دانشجویان رشتههای علوم کامپیوتر و الکترونیک هستند. دانلود کتاب رایگان یکی از بهترین و مناسب ترین راه ها برای دانشجویان و علاقه مندان به خرید کتاب زبان اصلی است . این سایت شامل بخشهای پرطرفدارترین کتابها، کتب جدید، پیشنهاد ویراستار و کتب دارای بالاترین رتبه و همچنین یک دکمه دانلود کتاب در صفحه اصلی برای دانلود سریع میباشد.

تمایز و گوناگونی روش های خرید و همینطور پرداخت درب منزل، سهولت خرید کتاب در کتاب کنکور را افزایش داده و این سایت را نسبت به سایت های مشابه، متمایز می نماید. در حال حاضر شامل ۱۲۱۱ کتاب الکترونیکی رایگان میباشد و این مجموعه در حال افزایش است. JS, HTML, JAVA, Python)، مهندسی الکترونیک، شبکه، مایکروسافت، لینوکس، پایگاه داده، ریاضیات و … فراهم کرده است.

ما در بنوبوک بستری را فراهم کردهایم تا با بررسی و نقد کتابهای مختلف، افرادی که به مطالعه علاقهمند هستند به راحتی بتوانند انتخاب خود را انجام داده و بعد از آن اقدام به خرید اینترنتی کتاب بکنند. کتاب مدیریت خود از مجموعهی «10 مقالهای که از هاروارد باید بخوانید» انتخاب شده است که این مجموعه موضوعات مربوط به موفقیت، خودشناسی و مدیریت را دربرمیگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید