خانه کتاب و ادبیات ایران :: دفتر دوم «تاریخ شفاهی کتاب

امکان مطالعه نقدها را دارید و بعد از بررسی آنها میتوانید تصمیم بگیرید که آن کتاب را بخرید یا خیر. کتابهای سفر علیبابا کتابهای مرجعی هستند که لازم نیست از صفحه اول تا آخر آن را مطالعه کنید تا اطلاعات مورد نیازتان را پیدا کنید. اسامی این انتشارات برای دانشگاهیان در ایران بسیار آشناست و نام آنها در ابتدای بسیاری از کتابهای مرجع درسی دانشگاهها و سایر کتب مورد نیاز دانشگاهیان وجود دارد. در دنیا چندین انتشارات بینالمللی بزرگ وجود دارد که کتابهای معتبر در زمینههای مهندسی، پزشکی و علوم انسانی را منتشر میکنند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خانه کتاب، این کتاب شامل گفتوگو با بیست تن از ناشران قدیمی عرصۀ نشر کشور و یک یادبود از ناشری نجیب و قدیمی، زندهیاد ناصر مشفق و انتشارات صفیعلیشاه، مجموعا بیستویک ناشر و کتابفروش است. از نکات مهم فرودگاههای مقصد برای مسافرین ایرانی تا انتخاب بهترین رستورانها گرفته، تا معرفی طبقات پاساژهای خارجی و نحوه استفاده از حملونقل عمومی را میتوانید در این کتابها پیدا کنید.

برای آگاهی از چگونگی دانلود رایگان کتاب دانشگاهی از منابع آنلاین و سفارش ترجمه کتاب میتوانید از از صفحه معرفی سایت دانلود رایگان کتاب استفاده نمایند. برای افزایش سرعت در ترجمه کتاب، پیشنهاد ترجمیک، سپردن ترجمه هر بخش یا فصل از کتاب به یک مترجم است تا کار ترجمه سرعت بیشتری بگیرد و در انتها نیز یک ویراستار متخصص، کار این مترجمان را یکدست خواهد کرد.

از این رو نقش مترجمانی که بتوانند کار ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی را انجام دهند، یا بتوانند کتابی را به انگلیسی ترجمه کنند، بسیار حائز اهمیت و ارزش خواهد بود. چه کتابی را ترجمه کنیم؟ چرا باید کتابی را ترجمه کنیم؟ آنچه در سالهای متمادی در ترویج فرهنگ و ادبیات دفاع مقدس شکل گرفته یک مقدمه واجب دارد که به آن کمتر توجه شده و ضرورت دارد که به گروه و جمع خوانندگان این آثار توجه کنیم. در پیشگفتار، نویسنده مستقیماً با مخاطب در مورد محتوای کتاب، دلیل نگارش کتاب و اهمیتی که کتاب برای خود نویسنده دارد صحبت میکند اما در مقدمه فرد دیگری در موردکتاب و نویسنده صحبت میکند.

ترجمه کتاب امریست که شما به عنوان یک فعالیت علمی و پژوهشی میتوانید از آن در رزومه خود بهره لازم را ببرید. علل مختلفی برای این مسئله وجود دارد، اولین مورد این است که در هنگام خرید آنلاین میتوانید قیمت کتاب مورد نظر را با سایر فروشگاهها مقایسه کنید و بهترین انتخاب را داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید