خرید آنلاین انواع کتابهای عمومی با ۵۰% تخفیف

آن جمله مرحوم اینشتین را هم که ترجمهای فاجعهبار داشت، به همین ترتیب در فیسبوک منتشر کردم. در ترجمه کتاب میتوان از نرمافزارهای ترجمه متن استفاده کرد؟ اما نیاز انسان به موفقیت و عطش آن برای لمس حس خوب پیروزی کاری کرد که گونه بشر از این بنبست خارج شد. به همین علت در کشور ما نیز نیاز به ترجمه کتابهای انگلیسی به زبان فارسی به شدت احساس میشود. همچنین یکی از نیازهای جامعه دانشگاهی ترجمه کتابهای فارسیِ اساتید داخلی به زبان انگلیسی میباشد.

یکی از مسائلی که برخی افراد از این نوع خدمات منصرف میشوند هزینه ترجمه آن میباشد. ترجمه ای که بیشتر در زمینه ترجمه کتب در ایران صورت میگیرد، ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی است و سالانه تعداد بیشماری کتاب انگلیسی به فارسی ترجمه میشوند. امروزه به دلیل گستردگی علم و محققان بیشماری که در حوزه های تخصصی متعددی در حال تحقیق هستند، کتابهای تخصصی بیشماری هر ساله به چاپ می رسند. شبکه مترجمین ایران ترجمه کتابهای علمی و تخصصی شما را به مترجمان متخصص حوزه تخصصی مورد نظرتان میسپارد.

مثل این است که شما به یک عروسی دعوت شدهاید و عروس و داماد زیبا و خوشتیپ را میبینید؛ اما از اینکه والدین هر دو و خودشان چه سختیها کشیدهاند تا به این مرحله برسند، بیخبر هستید. خلاصه اینکه این نوشته به هزار دلیل به تعویق افتاد و امیدوارم انتشار این نوشته باعث نشود وحید از پشت تیر بخورد!

به این دلیل که این نوع ترجمه بسیار زمانبر بوده و ترجمه آن از حوصله بسیاری از مترجمان خارج است و ترجمه کتاب، مترجم مخصوص به خود را می طلبد. ابتدا به معرفی ۶ تا از بهترین رمان­ها و مجموعه کتاب­ داستان­های مناسب برای گروه سنی ج می­پردازیم و دلیل انتخاب آنها را توضیح میدهیم. مطالعه یک کتاب خوب در زمینه سرمایه گذاری میتواند به شما نکات مهمی را یاد داده که تا قبل از این به آن توجه نمیکردید. سپس با توجه به نوع ترجمه درخواستی به مترجم متخصص سایت سپرده میشود.

قابل توجه است که هر مترجم کتاب تعداد مشخص و محدودی سفارش را در روز می تواند ترجمه کند و ارائه ی سفارشات بیش از حد توان و زمان مترجم مسلماً از کیفیت کار می کاهد. مترجم نیز در زمان مقرر طبق درخواست مشتری اقدام به ارسال متن ترجمه بهصورت تایپ شده در Word مینماید. کادر مجرب ترجمه آنلاین همگی دارای مدرک تحصیلات تکمیلی در مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری در رشتههای تخصصی میباشند.

دیدگاهتان را بنویسید