خرید بهترین کرم های آبرسان ایرانی و خارجی

خرید بهترین کرم آبرسان ایرانی

یکی از رایج ترین مشکلاتی که برای سلامتی پوست با آن مواجه هستیم، خشکی بیش از حد پوست است. همچنین در صورتی که استفاده از این محصول منجر به بروز هر نوع حساسیت و یا واکنش خاص شد مصرف محصول را متوقف کرده و با پزشک مشورت نمایید. ترکیب بعدی بکار رفته در این محصول Simmondsia Chinensis Seed Oil یا روغن دانه جوجوبا است .این روغن غنی از اسیدهای چرب ضروری و دارای خواص ترمیم کنندگی پوست است و موجب کاهش خشکی در پوستهای خشک میشود. ترکیب بعدی به کار رفته در کرم آبرسان پوست دست درماتیپیک روغن آرگان است. اگر میخواهید خرید بهترین کرم آبرسان را با قیمتی مناسب خریداری کنید، این مدل گزینه مناسبی است. متخصصان معتقدند بهترین زمان استفاده از آبرسان، زمانی است که پست خیس باشد. همچنین به دنبال اشتباهات خود در حین روتین روزانه باشید تا بتوانید بهترین نتیجه ممکن را بگیرید و با داشتن پوستی شاداب و درخشان، نهایت لذت را ببرید. پس جوش زدن با کرم مرطوب کننده زمانی اتفاق میافتد که شما کرم درستی را انتخاب نکرده باشید و یا برند انتخابی شما از مواد سازنده با کیفیتی برخوردار نباشد.

خرید بهترین کرم آبرسان خارجی

همواره به خاطر داشته باشید که چرب بودن پوستتان دلیلی بر این ادعا نیست که پوست شما آب کافی دارد. اگر پوستتان درخشندگی قبل را دیگر ندارد بهخاطر این است که بهاندازه کافی هیدراته نیست. کمبود ترشح چربی و نبود مقدار کافی سبوم (چربی) بر سطح پوست باعث ایجاد پوست خشک میگردد و کمبود آب در لایههای سطحی پوست موجب دهیدراته شدن (دهیدراتاسیون) پوست میشود. کم کاری تیروئید: کم کاری تیروئید تعریق را کم و این کاهش فعالیت غدد عرق بر کاهش فعالیت غدد چربی نیز تأثیر گذاشته و پوست خشک میشود. با افزایش سن یا تحت تاثیر عوامل دیگر، رطوبت و چربی پوست کاهش مییابد و ظاهر آن کدر میشود. تعریق زیاد: مقداری از آب بدن با عمل تعریق از بدن خارج میشود. ترکیب بعدی Olive Glycerides ترکیبی از مونو، دی و تری گلیسیریدهایی است که از روغن زیتون استخراج میشوند. PatcH2O از ترکیب گلیسیرین، Trehalose، اوره، Serine، پنتیلنگلایکول، گلیسریلپلیآکریلات (Glyceryl Polyacrylate)، Algin، کاپریلیلگلایکول، سدیمهیالورونیت، Pullulan، دیسدیمفسفات و پتاسیمفسفات تشکیل شده است. محصول را دور از دسترس کودکان نگهداری نمایید.

خرید کرم آبرسان نوتروژینا

این پلیساکارید به عنوان تغلیظکننده در محصول به کار رفته است. اوره یک مرطوب کننده عمقی پوست با خاصیت کراتولیک است. مرطوب کنندههای دسته دوم یعنی آبرسانها معمولاً توسط شرکتهای سازنده به دو یا بعضاً ۳ دسته شامل آبرسان پوست خشک، چرب و حساس تقسیم میشوند. پس اگر تا اکنون از کرم های آبرسان پوست نتیجه مطلوبی را نگرفتهاید، باید به مواردی که به آن اشاره کردیم توجه فرمایید. در شیمی آرایشی آبرسانی سدیم PCA را بسیار موثرتر از آبرسانهای سنتی مانند گلیسرین و پروپیلنگلایکول میدانند و از نظر آبرسانی پس از هیالورونیک اسید در رتبه دوم قرار دارد. سدیم هیالورونیت ماده نمک سدیمی هیالورونیک اسید است. ترکیب بعدی کرم مرطوب کننده و آبرسان پوست خشک درماتیپیک ترکیب با نام تجاری PatcH2O® است. اما به دلیل حساسیت و لطافت پوست آنها، نمیتوان از هر مدل آبرسان برای پوست کودکان استفاده کرد. علاوه بر این، زینک با اثرات ضد میکروبی خود مانع از تشکیل و ایجاد جوش روی صورت میشود.

کرم مرطوب کننده و آبرسان

مواد موثری نظیر هیالورونیک اسید، زینک کمپلکس، فوکوژل و آسپارلین که اثرات بینظیری روی پوست ایجاد میکنند. خرید کرم مرطوب کننده و نرم کننده پوست و استفاده از آن با بهبود بافت پوست و افزایش خاصیت ارتجاعی آن، از ایجاد خطوط ریز بر روی صورت جلوگیری کرده و مانع از افتادگی و پیری زودرس میشود. پوست در اثر کم آبی و دهیدراته شدن خاصیت کشسانی خود را از دست میدهد. این ترکیب دارای اثر مرطوبکنندگی فوری و طولانیاثر به مدت پنج روز است. این ترکیب نیز اثر نگهدارنده محصول را افزایش داده و در فرمولاسیونهای مقاوم در برابر آب نیز به کار میرود. درماتیپیک نوع جلبک به کار رفته در این محصول را مشخص نکرده اما در حالت کلی جلبکها دارای خاصیت آبرسان، نرمکننده و دارای خواص آنتیاکسیدانی و ضدالتهاب هستند. ترکیب بعدی به کار رفته در این محصول عصاره آلوئه ورا است که دارای خاصیت آنتیاکسیدانی و ضدالتهاب، ترمیمکننده و افزایش رطوبت پوست است. کدام محصول برای پوست شما مناسب است؟

تحویل فوری کرم آبرسان

برای استفاده از این کرمها باید بدانید پوستتان چه زمانی به کدام یک احتیاج دارد. همچنین آنها دارای انواع ویتامینها میباشند که هر کدام وظیفه خاصی دارند. در کرمهای آبرسان پوست چرب و مختلط کمترین مقدار چربی وجود دارد که به همین دلیل بر روی بسته بندی آنها کلمه oil free یا فاقد چربی را مشاهده میکنید. اگر به جعبه یک کرم مرطوب کننده یا آبرسان توجه کنید و قسمت فونت انگلیسی آن را بخوانید کلمه moisturizing را بر روی همه محصولات با خاصیت مرطوب کنندگی میبینید. در واقع آبرسان زیر مجموعهی محصولات مرطوب کننده است. محصولات آبرسان علاوه بر تأمین رطوبت مورد نیاز پوست به پیشگیری از آسیبهای پوستی، کاهش چین وچروکهای سطحی و ترمیم پوست کمک کرده و سبب بهبود کیفیت آن میشود. پنتیلن گلایکول (Pentylene Glycol) یک ترکیب چند منظوره که به عنوان حلال، کمک به تثبیت فرمولاسیون و مرطوبکننده و آبرسان در محصولات به کار میرود. کرمهای مرطوب کننده با حفظ رطوبت در لایههای عمیق پوست و رساندن ترکیبات آبرسان به پوست میتوانند باعث سلامت هرچه بیشتر پوست شوند. مرطوب کننده ها به دو طریق رطوبت رسانی به پوست را انجام میدهند. پس از شستشوی پوست با شوینده و استفاده از تونر نوبت به رطوب رسانی به پوست می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید