خرید و دانلود کتاب آنلاین تا 95% تخفیف در ایران پیپر 🥇

نظرات کتاب های نوشته شده توسط مشتریان را بخوانید و کتاب های مورد علاقه خود را نیز مرور کنید. کد تخفیف ایرانکتاب : کد های تخفیف خرید در ایران کتاب از طریق پیامک در خدمت مشتریان ارسال گردیده و یا در زمان هایی خاص در داخل بسته ها برای مشتریان ارسال می گردد .

ارسال رایگان به سراسر کشور! در سرتاسر کشور می باشد. در طول روز واحد فروش سفارش خرید را از طریق سایت، نمابر، تلفن و احیاناً مراجعات حضوری دریافت و بلافاصله کتاب های درخواستی به شهرستان ها یا بنگاه های باربری حمل میشود و به دورترین نقطه کشور میرسد. یکی از بخش هایی که در بسیاری از سایت های مختلف فروش کتاب یا حتی برخی از وبلاگ ها می توانید پیدا کنید، صفحات معرفی کتاب هستند. با کلیک بر روی این گزینه میتوانید، در بخش مربوط به سفارش کتاب مشخصات کتابتان را وارد کنید.

این بخش مربوط به درخواست کتاب های اورجینالی است که نسخه الکترونیکی آن در سایت ایران پیپر وجود ندارد، در اینصورت هنگامی که نام کتاب لاتین تان را در بخش مورد نظر جست وجو میکنید، گزینه سفارش کتاب ظاهر میشود. لازم به ذکر است که کد های تخفیف درصدی بر روی کتاب هایی که در سبد خرید وجود دارند و به صورت پیش فرض با تخفیف ارائه می شوند اعمال نمی شود.

البته برای دانشآموزانی که به دنبال کتابهای کمکدرسی همچون زبان جامع مبتکران، قرابت معنایی الگو، دین و زندگی سفیر خرد، شیمی دوازدهم مبتکران، ریاضیات جامع مهر و ماه و شیمی دوازدهم خیلی سبز هستند هم آمادهی ارائه خدمات هستیم. شما در این زمان میزان مبلغ ارائه شده را پرداخت و کتاب خود را در بازه زمان 1 تا 12 ساعت دریافت میکنید. سایت ایران پیپر کتاب مورد نظر شما را در سایتهای مرجع و با توجه به مشخصات ارسالی شما پیدا کرده و با تبدیل دلار به تومان و کم کردن 80 درصد از قیمت، آن را به شما اعلام میکند.

توجه داشته باشید که تمام کتاب های موجود دارای 50 درصد تخفیف نمی باشند اما کتاب هایی که در جشنواره تخفیف قرار دارند تا سقف 50 درصد شاملل تخفیف میباشند. اما در مورد خرید اینترنتی کتاب این موضوع صدق نمی کند. کتابچی ضمانت میکند که کتاب خریداریشده را تا یک هفته کاری در صورت عدم رضایت میتوانید بازگردانید و تمامی مبلغ به حساب مشتری عودت داده شود. در میان این حجم، از کتابها تعداد زیادی به صورت رایگان در دسترس هستند و شما میتوانید آن ها را به راحتی دانلود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید