خرید کتاب با ارسال رایگان و تخفیف اینترنتی

اما آیا برگزاری نمایشگاه کتاب به این شیوه موفقیتآمیز خواهد بود؟ وی ادامه داد: پیشنهاد بنده این بود که نمایشگاه به صورت فیزیکی فقط با بعد نمایشگاهی برگزار شود و بُعد فروشگاهی از طریق فروش مجازی دنبال شود، همزمان با پیشنهاد بنده طرح خانه کتاب نیز به این شکل ارائه شد. همچنین عرض راهروها باید دو برابر شود، تعداد غرفهها کمتر میشود، احتمالاً تعییر بزرگ این دوره نمایشگاه نسبت به سالهای گذشته این است که امکان فروش صرفاً از طریق سایت خواهد بود و نمایشگاه محل نمایشگاه است نه فروشگاه.

پیش از این یاسر احمدوند، معاون فرهنگی وزارت ارشاد، نیز به تسنیم گفته بود: برگزاری نمایشگاه کتاب تهران از نظر ما موردی ندارد؛ ولی باید شرایط کشور و وضعیت کرونایی نیز مشخص شود. آیا ارسال کتاب با پست پیشتاز نیز انجام می شود؟ آیا امروز کد تخفیف یا پیشهاد شگفت انگیز از سایت digikala اعلام شده؟

آیا ممکن است ارسال کتاب با تأخیر انجام شود؟ بعد از ارسال مرسوله، مسئولیت آن بر عهده پست جمهوری اسلامی ایران بوده و آسیابوک هیچ عملی نمی تواند بر روی آن انجام دهد. ارسال رایگان کتاب در فروشگاه اینترنتی آسیابوک! برای ساکنین شهر تهران، سفارشات همان روز مابین ساعات 18 الی 22 توسط پیک موتوری به صورت رایگان ارسال می شود. سفارشات با پست پیشتاز ظرف 1 الی 2 روز کاری و با پست سفارشی ظرف 3 تا 5 روز کاری سفارش به دستتان خواهد رسید.

برای دیگر شهرها و استان ها نیز از زمان فاکتور شدن سفارش و تأیید پرداخت آن، کتاب (های) مورد نظر بین 1 الی 2 روز کاری (بستگی به نوع کتاب) به پست تحویل داده می شود. امکان ارسال کتابهای خریداری شده به اقصا نقاط کشور در سریعترین زمان ممکن توسط پیک و یا پست، مطابق شرایط خریدار مهیا میگردد.

بسته به تعداد کتابهای سفارش داده شده متفاوت است. یکی از ارزشمندترین ویژگیهای سایت این است که کتاب ها را براساس مکاتب ادبیشان مانند کلاسیک، اقتباسی، رئالیسم جادویی، گوتیک و سورئالیسم نیز دستهبندی کرده است و دستهبندی کتابهای داستانی این سایت نیز براساس ژانر کتابهاست. نکته قطعی این است که امکان حضور گسترده مراجعان به نمایشگاه همچون سالهای گذشته وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید