خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

ما اینجا هستیم تا روح جهان را تغذیه میکنیم و زمینی که بر آن زندگی میکنیم را بهتر یا بدتر از قبل کنیم، اگر ما بهتر یا بدتر شویم. لطفاً فرایند ثبت نام را تا دریافت این پیامک: «یارانه خرید کتاب روی کد ملی شما شارژ شد» از طریق شماره 30004141 ادامه دهید تا عملیات ثبت نام و دریافت اعتبار در وضعیت “نهایی شده” قرار گیرد.

ایرانکتاب، رسالت خود را ارائهی اطلسی جامع از برترین کتابها و معتبرترین جوایز ادبی سراسر دنیا میداند و بر آن است تا با خلق آرمانشهری ادبی، بهترینها را در اختیار علاقهمندان قرار دهد. یکی از مهمترین دغدغههای دانشجویان در ترمهای ابتدایی دانشگاه خرید کتاب دانشگاهی است. فیدیبو با هزاران عنوان کتاب یکی از بزرگترین و غنیترین آرشیوهای کتاب الکترونیک را در اختیار دارد؛ آرشیوی که روزبهروز در حال گسترش است.

دانلود کتاب با فرمت pdf این روز ها بین دانشجویان بسیار رایج شده است که البته این سایت دانلود رایگان را به راحتی در اختیار کاربران قرار داده است . اغلب ایبوک ها در فرمت PDF در دسترس هستند. این سهگانه، که شامل محکم بایست، ایستگاهها و فضیلت کناره گرفتن میشود، تلاشی بوده است برای مقابله با استدلالهای رایج در کتابهای پرخوانندهٔ خودیاری.

کتب موجود در این سایت بسیار باکیفیت هستند و برای دانلود آنها نیازی به ثبتنام یا ساخت حساب کاربری نیست. اسامی این انتشارات برای دانشگاهیان در ایران بسیار آشناست و نام آنها در ابتدای بسیاری از کتابهای مرجع درسی دانشگاهها و سایر کتب مورد نیاز دانشگاهیان وجود دارد. یکی دیگر از بهترین ترجمه هایی که برای کتاب کیمیاگر به زبان فارسی در کتابفروشی ها موجود است کتابی است که توسط حسین نعیمی ترجمه شده و توسط نشر ثالث به کتابخانه های مختلف رسیده است. سراج با در نظر گرفتن راحتی مشتریان در سفارش آنلاین کتاب ، راه های مختلفی را برای پرداخت در نظر گرفته است.

این سیر کلی در یک جمله خلاصه می شود و آن این است که : باید برای آرزویی که همیشه در ذهن داریم بجنگیم! همچنین سید محمد حسینی معاون پارلمانی رییس جمهور در سخنانی کوتاه گفت: برگزاری این آیین کاری ارزشمند است و این آیین از تأکیدات مقام معظم رهبری است.

دیدگاهتان را بنویسید