خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

علاوه بر این شما میتوانید با یک ثبتنام رایگان و ساده در این سایت، به بیش از ۵ میلیون کتاب مدرن دسترسی پیدا کنید. امکان دانلود رایگان کتاب را به راحتی در اختیار کاربر می گذارد . کاربران میتوانند کتب موردنظرشان را در فرمتهای PDF، EPUB، TXT، MOBI یا فایل تورنت دانلود کنند. احمدوند با اشاره به اینکه پر خوانندهترین آثار مکتوب مربوط به دفاع مقدس است توضیح داد: مردم در داخل کشور و بیرون از مرزهای از این آثار استقبال میکنند. یعنی تعدادی از آنها با همکاری یکدیگر با یکی از این مراکز تماس میگیرند و سفارش خود را عنوان میکنند.

ممکن است شما در اولین قدم خود یعنی انتخاب کتاب در ترجمه دچار تردید باشید و یا ندانید چگونه یک کتاب مناسب را برای این منظور انتخاب نمایید. اگر نسخههای اسکن شده کتابها در این سایت موجود نباشد، این تارنما کاربران را به سایتهای دیگر برای دانلود کتاب یا خرید آن کتب هدایت میکند.

اگر شما به موضوعات مربوط به کامپیوتر و موبایل علاقه دارید، این سایت بهترین گزینه دانلود رایگان کتاب خارجی است. ما اینجا هستیم تا روح جهان را تغذیه میکنیم و زمینی که بر آن زندگی میکنیم را بهتر یا بدتر از قبل کنیم، اگر ما بهتر یا بدتر شویم. به این صورت که شما میتوانید مرکزی که در این زمینه فعالیت میکند را پیدا کرده و سفارش خود را با آنها مطرح کنید.

اغلب ایبوک ها در فرمت PDF در دسترس هستند. این سایت بهعنوان پروژهای از Internet Archive، کاتالوگی از اغلب کتابهای منتشرشده زیر چاپ و خارج از چاپ در کتابفروشیها و کتابخانههای دنیاست. در حال حاضر شامل ۱۲۱۱ کتاب الکترونیکی رایگان میباشد و این مجموعه در حال افزایش است. آیا خرید کتاب دانشگاهی از یزدبوک شامل تخفیف میشود؟

دانلود کتاب رایگان یکی از بهترین و مناسب ترین راه ها برای دانشجویان و علاقه مندان به خرید کتاب زبان اصلی است . بیشتر مخاطبان و کاربران این وبگاه، دانشجویان رشتههای علوم کامپیوتر و الکترونیک هستند. کتابهای موجود در کتابوب علاوه بر اینکه هر لحظه در حال بهروزرسانیاند، برای راحتی مخاطبان و پژوهشگران در حوزهها و مدخلهای متفاوتی دستهبندی شدهاند تا مخاطبان فراخور علاقه و زمینهٔ پژوهشیشان، کتابها را به راحتی بیابند. این مورد یکی از سایتهای محبوب برای دانلود کتاب الکترونیکی، کتب درسی و یادداشتهای کلاسی رایگان در حوزه علوم کامپیوتر است.

دیدگاهتان را بنویسید