خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اندکی راجع به کتاب بخوانید و با موضوع یا نویسنده آن کمی بیشتر آشنا شوید و حتی بخش هایی از کتاب را نیز بخوانید که ببینید آیا آن را دوست دارید یا نه؟ آژانس ادبی دایره مینا در اولین حضور خود در نمایشگاه بینالمللی کتاب مسقط با ناشرانی از کشورهای کویت، قطر، عربستان، امارات، تونس، سوریه، لبنان و مصر به مذاکره و گفتوگو پرداخت. این خود باعث صرفه جویی بسیار در زمان شما خواهد شد.

ما اینجا درباره كتابها حرف میزنیم، شما را با برگزیدههایشان آشنا میكنیم و میکوشیم با رساندن کتابها به دست خواننده، آنها را با جهانها و آدمهایی نو پیوند دهیم و جزئی از جادوی قدرتمند کتابها باشیم. از این رو پیشنهاد ما سایت هایی است که امکان دانلود pdf کتاب خارجی را به صورت رایگان یا با دریافت هزینه بسیار اندک برای شما فراهم می سازند. آنها خودشان اهل فرهنگاند و برخلاف برخی مشاغل وقت فراغتشان به خواندن کتاب و تورق آن میگذرد.

او از کودکی به خواندن کتاب علاقه داشته است. بهترین و تحسینشدهترین کتاب های سراسر این کرهی خاکی در انواع سبک های گوناگون گرد هم آمدهاند تا برای کسانی که تمایل به خرید کتاب های ارزشمند دارند، هیچ دغدغهای وجود نداشته باشد. لازم به ذکر است که کد های تخفیف درصدی بر روی کتاب هایی که در سبد خرید وجود دارند و به صورت پیش فرض با تخفیف ارائه می شوند اعمال نمی شود.

با انتخاب از میان کتاب های متنوع و دستچین شدهی ایران کتاب، میتوانید مطمئن باشید که کتابی که خریده اید، ارزش زمانی که برای آن صرف میکنید را دارد. والدین برای اینکه وقتشان صرف درس دادن به بچهها نشود و فرزندشان بتواند به کلاس بالاتر برود، کتابهای درسی توصیه شده توسط معلم را حتی اگر قیمتش ۲۰۰ هزار تومان هم باشد میخرند. صحبتهای توکلی مثل بیشتر کتابفروشها حسی دوگانه دارد؛ حسی که کتابفروشی را شغل کمدرآمدی میداند که برای صاحبانش دوستداشتنی است. محمدباقر توکلی جاغرق متولدسال ۱۳۴۹ است.

کالایی که به مردم میفروشند خاص است و مشتریهایش هم خاصتر. این گام به گام شامل راهنمای حل مسائل و مطالب موجود در کتاب های پایه چهارم می باشد و حل المسائل پرسش ها و تمرین ها و فعالیت های موجود را شامل می شود. به جای کتاب فارسی کتاب مطالعات را اشتباهی گذاشتین .

دیدگاهتان را بنویسید