خرید کتاب با تخفیف 50% ارسال رایگان

فدک بوک برای مشتریان همیشگی خود تخفیفاتی نیز در نظر میگیرد و در کنار فروشگاه اینترنتی کتاب ، فروشگاه حضوری نیز در شهر تهران دارد. در آدینه بوک از ارسال رایگان کتابها خبری نیست. فرقی نمیکند که فرد در کدام پایه تحصیلی، درس میخواند؛ چراکه کتابهای کمک درسی از پایه پیشدبستانی تا کنکور طراحی و به بازار عرضه شده است.

قیمت کتاب با توجه به نویسندهی آن، انتشارات و حتی جنس کاغذ و جلدش دارای نوسان میباشد؛ به همین دلیل کتابها ممکن است با قیمتهای متفاوتی روانهی بازار شوند. در قسمت «موضوع ایمیل» این اطلاعات حتماً قید شود: درخواست بررسی و خرید منابع، نام انتشارات یا پدیدآور و تاریخ ارسال. خرید اینترنتی کتاب یا گشتن به دنبال کتاب های مختلف در سایت های اینترنتی یه مزیت دیگر نیز دارد.

برای خرید این کتابها نیازی نیست که حتما خرید حضوری داشته باشید، بلکه با مراجعه به یک سایت معتبر خرید کتاب میتوانید خرید اینترنتی کتاب کمک درسی خود را انجام دهید. آنها نمیدانستند کتابهای سفارش داده شده در جریان مذاکرات ما را چطور باید برای کتابخانه یا ناشران ایرانی ارسال کنند.

کتابانه با بهرهمندی از کارشناسان تخصصی فروش در هر بخش، سعی کرده کتابهای شاخص ناشران برتر کشور که با دقت فراوان برگزیندو در اختیار مخاطبان قرار دهد. به همین جهت برنامههای مختلفی برای همگام شدن با زمانه دست به کار شدهاند که از جمله آنها فروش و عرضه کتاب به صورت آنلاین است. این کتابها متن دروس را به گونهای قابل فهمتر و با انواع مثالها برای مخاطب تشریح میکنند از این جهت دانشآموز به درک بالاتری از مطالب میرسد.

دیدگاهتان را بنویسید