خرید کتاب با تخفیف 50% ارسال رایگان

قبل از همه تحقیقی درباره شغل کتابفروشی انجام دادم. او سالها قبل برای راهاندازی کتابفروشی به سراغ چند کتابفروش قدیمی در محلات مختلف میرود: «وارد هر مغازهای که میشدم با بهت و حیرت به من نگاه میکردند و میگفتند: به تو نمیخورد که دیوانه باشی. در ۷ و ۸ سالگی که سواد خواندن کتاب را پیدا کردم، به سراغ کتابهای صندوقچه پدرم میرفتم و آنها را میخواندم.

خرید اینترنتی کتاب چه مزیت هایی دارد؟ لطفاً فرایند ثبت نام را تا دریافت این پیامک: «یارانه خرید کتاب روی کد ملی شما شارژ شد» از طریق شماره 30004141 ادامه دهید تا عملیات ثبت نام و دریافت اعتبار در وضعیت “نهایی شده” قرار گیرد. از چندسال قبل درآمد ما از فروش کتاب به حدی کم شد که حتی تأمینکننده این هزینهها هم نبود.

توکلی ادامه میدهد: از همان ابتدای شروع کار فروش کتاب درآمد چندانی نداشت و فقط هزینههای خودش مثل کرایه و هزینه آب وبرق را تأمین میکرد. به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، نمایشگاه بینالمللی کتاب تهران در 33 سالگی خود تبدیل به بزرگترین رویداد فرهنگی ایران شده است،؛ رویدادی که گردش مالی قابل توجهی برای صنعت نشر به همراه دارد. کتاب خواندن دریچهای از دانش بیپایان را به روی شما باز میکند، به شما کمک میکند تا سریعتر بیاموزید، مهارت های خود را گسترش دهید و جهان و مردم آن را بهتر درک کنید.

در واقع اگر شما اطلاعاتی در خصوص کتاب موردنظر خود داشته باشید، میتوانید با سهولت بیشتری برای خرید آن، به کمک یک جستجوی سریع، اقدام نمایید. سامانه ضمانت برگشت پول ایسام، این امکان را برای شما فراهم میکند تا خرید خود را با اطمینان بیشتری انجام دهید و سفارش خود را در کوتاهترین زمان ممکن، درب منزل تحویل بگیرید. به همین دلیل برای بسیاری از کتابها توضیحات نوشتهایم تا با خواندن آن دید بهتری نسبت به کتاب پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید