خرید کتاب با تخفیف 50% ارسال رایگان

در زندگی پرمشغله امروزی به دشواری میتوان زمانی برای مطالعه فراهم کرد. زندگی بسیاری از افراد موفق و مشهور جهان، با خواندن یک کتاب متحول شده است. پیشرفت تکنولوژی سبب شده است که افراد بسیاری از ابزار های هوشمند نظیر تبلت ها و کتاب خوان های دیجیتال (ابزاری جهت دانلود کتاب الکترونیکی و مطالعه آن) استفاده فراوانی کنند.

کیفیت چاپ و همچنین جنس کاغذ میتواند فاکتوری مهم برای عدهای از افراد باشد. خرید آنلاین کتاب در فضایی ایمن خرید کتاب نیز از مشکلاتی که کرونا برای جامعه به همراه آورده، به دلیل ازدحام جمعیت و فضاهای فروش کتاب که بیشتر سربسته هستند، جان سالم به در نبرده است.

شایان ذکر است که فرآموز در بازههای زمانی مختلف، این فرصت برای کاربران فراهم میکند تا با نرخ پایینتری، نسبت به خرید آنلاین کتاب دانشگاهی موردنظر خود، اقدام کنند. چیزی را میشناسید که هر بار بتوانید چیزی تازه از آن یاد بگیرید بدون اینکه خساست به خرج دهد؟ برای اینکه بتوانیم بهترین و بهینهترین استفاده ممکن را از وقت و زمان خود ببریم.

قابلیت دیگر آن امکان بزرگتر کردن فونت کتاب می باشد، در صورتی که در نسخه های چاپی این امکان برای شما وجود نخواهد داشت. در سایت ویستور، 2دسته کتاب وجود دارد. علل مختلفی برای این مسئله وجود دارد، اولین مورد این است که در هنگام خرید آنلاین میتوانید قیمت کتاب مورد نظر را با سایر فروشگاهها مقایسه کنید و بهترین انتخاب را داشته باشید. جهت استفاده از کد تخفیف خرید می بایست آن را در آخرین مرحله ی پرداخت در باکس مربوط به کد تخفیف وارد نمایید .

خدمات کتاب شرق در راستای باور به ارزشمندی زمان شماست. زیرا به مرور زمان به هر علت امکان دارد که کتاب کیفیتش را ازدست بدهد یا این که از بین رود. همچنین هر زمان که اراده کردید می توانید نسخه ایی از آن ها را چاپ کنید. به شما میآموزد و بدون چشمداشت، هر آنچه در خود دارد در اختیار شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید