خرید کتاب با تخفیف 50% ارسال رایگان

کلیه حقوق این وب سایت برای خانه کتاب و ادبیات ایران محفوظ است. ما در کودکی با این آموزه بزرگ شدیم که «دروغگو دشمن خداست! او در زمینههای توسعه رهبری، منابع انسانی و تاثیر کار در زندگی تحقیق و پژوهش میکند و مقاله «رهبر بهتری باشید، زندگی غنیتری داشته باشید» در کتاب مدیریت خود از اوست.

تاثیر دروغ در اعتماد چیست؟ کتابچین یک اپلیکیشن کتاب مالتی پلتفرم است یعنی کاربران می توانند در تمام دیوایسها و سیستم عاملها (ویندوز، اندروید و آی او اس) کتابهای خود را مطالعه نمایند و از کتابخوانی در محیطی لذت بخش بهره مند شوند. کتاب فروشیهای آنلاین در سالهای اخیر محبوبیت زیادی در بین علاقهمندان به کتابخوانی پیدا کردهاند. گاهی برایتان پیش می آید که به دنبال یک نوشته نایاب بسیاری از کتابفروشی های حضوری را زیر پا گذاشته اید اما هیچ اثری از آنها پیدا نکرده اید.

پس از انتشار بریدا و شهرت پیدا کردن نام نویسنده مردم به خواندن دو کتاب منتشر شده از پائولو علاقۀ زیادی نشان دادند و این اتفاق موجب شد تا کیمیاگر بهتر از قبل جایش را بین مخاطبان پیدا کند. کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت به موسسه خانه کتاب تعلق دارد .

از سوی مؤسسه خانه کتاب، کتاب تاریخ هرودوت در فهرست برترین کتابهای تاریخ ایران باستان قرار گرفت. کتاب صوتی کیمیاگر با صدای محسن نامجو دقیقاً همان چیزی است که مخاطب از یک کتاب صوتی توقع دارد. نوبت این که تو هم بخشی از روند همان همدردی باشی؛ این همدردی که جز از راه ارتباط با دیگری و درك و دریافت او حاصل نمیشود. هم اکنون این اطلاعات به صورت ثبتی توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارائه شده و درسالنامه آماری انتشار مییابد. متاسفانه در مورد آسیب شناسی و اذعان به اشاعه این فرهنگ زشت در جامعه باز هم صداقت نداریم و به خودمان دروغ میگوییم و یا حداکثر از واژه جدید الاختراع «خلاف گویی» استفاده میکنیم.

تا آنجا که توانایی یک فرد در دروغ گویی معیاری برای «زرنگی» او شده است و فرهنگ «زرنگ بازي» سالیان درازی است که با تغذیه از این فاضلاب سمی سر برآورده و در جامعه ریشه دوانده است. از جمله این پرسشها میتوان به «نقاط قوت من چیست؟ در حالی که در بخش پیشگفتار در مورد نحوه تهیه کتاب، تشکر از دست اندرکاران نشر و چاپ صبحت میشود. در بخش مقدمه بخشی از مباحث کتاب و توضیحاتی در مورد فصلها و ارتباط آنها با یکدیگر ذکر میگردد اما در پیشگفتار نباید وارد مباحث علمی کتاب شد.

دیدگاهتان را بنویسید