خرید کتاب با تخفیف 50% ارسال رایگان

اگر شما بخواهید یک کتاب درسی، خرید رمان زبان اصلی و یا نوشته های فلسفی را از فروشگاه معمولی خریداری کنید، احتمالا مجبور خواهید شد تا به چند مرکز خرید سر بزنید. البته از تخفیفهای همیشگی مجموعه کتابچی هم نباید غافل شد. این نوشته اثری تمثیلی از پائولو کوئیلو است که با الهام از داستانی قدیمی، زندگی چوپانی را روایت میکند که در بیابانها سرنوشت خویش را جستجو میکند. یکی از ارزشمندترین ویژگیهای سایت این است که کتاب ها را براساس مکاتب ادبیشان مانند کلاسیک، اقتباسی، رئالیسم جادویی، گوتیک و سورئالیسم نیز دستهبندی کرده است و دستهبندی کتابهای داستانی این سایت نیز براساس ژانر کتابهاست.

یکی از بخش هایی که در بسیاری از سایت های مختلف فروش کتاب یا حتی برخی از وبلاگ ها می توانید پیدا کنید، صفحات معرفی کتاب هستند. سایت ۳۰ بوک امکانی را فراهم کرده است که با معرفی کردن سایت به دوستان خود، اعتبار هدیه دریافت کرده و با استفاده از آن به صورت رایگان کتاب بخرید.

باهوک یکی دیگر از بهترین سایتهای خرید آنلاین کتاب است. از دیگر بخشهای مهم این سایت، فروش کتابهای نفیس مانند دیوان شعر، کتابهای خوشنویسی، مذهبی و کتابهایی در حوزههای نگارگری، مینیاتور و نقاشی است. از دیگر سایتهای خرید کتاب آنلاین میتوان به سایت آدینه بوک اشاره کرد که مانند بسیاری از سایتهای خرید کتاب آنلاین، کتابها را براساس ادبیات، تاریخ، سیاست، روانشناسی و سایر موضوعات دستهبندی کرده است. یکی دیگر از بخشهای جالب این سایت این است که امکان جستوجوی پیشرفته کتاب را برای کاربران خود فراهم کرده است. یکی از بخشهای جذاب سایت، استفاده از بازیگران سینما و تلویزیون برای تولید کتابهای صوتی است.

یکی از بخشهای جالب توجه این سایت این است که بخشی را تحتعنوان «پیشنهاد چاپ کتاب» قرار داده است. فروشگاه اینترنتی کتاب جنگل متعلق به انتشاراتی با همین نام است که گروهی بینالمللی و خصوصی در زمینه چاپ و نشر کتابهای زبان و حقوقی محسوب میشود. این سایت را میتوان یک مرجع تخصصی معرفی و فروش کتاب در ایران نام برد. داشتن یک سایت جامع و کاملاً به روز به همراه نماد اعتماد الکترونیک یک بستر بسیار مناسب و امن برای خرید کتابهای درسی میباشد. فدک بوک علاوه بر این موارد، یک رسانه تصویری نیز در آپارات راهاندازی کرده است که به صورت ویدیویی به تولید و ارایه محتوای ویدیویی آموزشی و تخصصی در زمینه معرفی و نقد و بررسی جدیدترین کتابها میپردازد.

دیدگاهتان را بنویسید