خرید کتاب با 50 درصد تخفیف ویژه|خریداینترنتی کتاب|خرید آنلاین کتاب

این سایت علاوه بر دستهبندی کتابها در زمینههای داستانی، تاریخ، روانشناسی، سیاسی و غیره، کتابها را براساس جوایز ادبی که گرفتهاند نیز دستهبندی کرده است. این جوایز ادبی شامل نوبل ادبیات، بوکر، پولیتزر و سایر جوایز مهم است. از دیگر سایتهای خرید کتاب آنلاین میتوان به سایت آدینه بوک اشاره کرد که مانند بسیاری از سایتهای خرید کتاب آنلاین، کتابها را براساس ادبیات، تاریخ، سیاست، روانشناسی و سایر موضوعات دستهبندی کرده است.

از مزایای خرید کتاب از دیجی کالا بررسی نظرات دیگر کاربران درباره کتاب و به اشتراک گذاری دیدگاه شخصی با دیگر کاربران اشاره کرد. دیجی کالا که معروفترین فروشگاه آنلاین ایران محسوب میشود، از فروشگاه اینترنتی کتاب نیز غافل نشده و این بخش را در اختیار کاربران خود قرار داده است. تخفیف در هزینه ارسال : این تخفیف ويژه ی سفارش هایی می باشد که مبلغ آنها بیش از پنجاه هزار تومان باشد . یک نکته مثبت و خوب دیگر درباره خرید اینترنتی و آنلاین کتاب این است که شما ممکن است ندانید چه کتابی می خواهید و به دنبال پیشنهاد برای کتاب بعدی که می خواهید بخوانید می گردید.

فروشگاه اینترنتی کتاب جنگل متعلق به انتشاراتی با همین نام است که گروهی بینالمللی و خصوصی در زمینه چاپ و نشر کتابهای زبان و حقوقی محسوب میشود. ضمانت محصولات عرضه شده از لحاظ مشکل یا نقص در چاپ کتابهای ارسال شده، بدون هیچ قید و شرطی از مزیتهای مهم این مجموعه محسوب میشود.

کتاب به زودی پس از انتشار رسمی در آستان شما تحویل داده می شود. کتابسرای اشجع استفاده از کارت هدیه کتاب با طرح اختصاصی را جهت هدیه دادن کتاب پیشنهاد می کند. وبسایت کتابسرای اشجع درگاه آنلاین شبکه توزیع و پخش کتاب اشجع بوده که دارای موقعیت جغرافیایی مشخص و مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

فروشگاه های آنلاین کتاب همه دستهها را پوشش میدهند. در شرایط جشنواره های فروش که به صورت کلی در سایت اعمال می گردد ، نحوه ی محاسبه ی تخفیفات ارسال سفارش ممکن است متفاوت باشد. کتاب های ارسالی نهایتا تا 12 ساعت تهیه و ارسال می شوند. شما میتوانید انواع و اقسام کتاب های مورد علاقه خود با موضوعات مورد علاقه خود را پیدا کنید و حتی با آنها آشنا شوید. جدای از آن، کتاب های صوتی وجود دارد که برای کسانی که گوش دادن را به خواندن ترجیح می دهند، می توانند از آنها استفاده کنند. کتابانه در بیشتر مواقع تخفیفهای مناسبی را برای کتابها در نظر می گیرد، بنابراین کتابهایتان را با بیشترین تخفیفِ ممکن از کتابانه خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید