خرید کتاب با 50 درصد تخفیف ویژه|خریداینترنتی کتاب|خرید آنلاین کتاب

یکی دیگر از سایتهای خرید اینترنتی کتاب ، اُ کتاب است. باهوک یکی دیگر از بهترین سایتهای خرید آنلاین کتاب است. سایت ایران پیپر کتاب مورد نظر شما را در سایتهای مرجع و با توجه به مشخصات ارسالی شما پیدا کرده و با تبدیل دلار به تومان و کم کردن 80 درصد از قیمت، آن را به شما اعلام میکند.

این سایت همچنین امکان دانلود چکیدهای از کتاب را برای کاربران خود قرار داده است که به این وسیله میتوانند از خریدن یا نخریدن آن کتاب اطمینان حاصل کنند. در طول روز واحد فروش سفارش خرید را از طریق سایت، نمابر، تلفن و احیاناً مراجعات حضوری دریافت و بلافاصله کتاب های درخواستی به شهرستان ها یا بنگاه های باربری حمل میشود و به دورترین نقطه کشور میرسد. کاربران با مراجعه به سایت دیجی کالا و بخش دسته بندی کتاب و مجله میتوانند کتاب موردنظر خود را جستوجو کرده و به سبد خرید اضافه کنند. این سایت که در سال ۱۳۹۳ تاسیس شده است، از بخش مجله نیز برخوردار است و در مجله خود به معرفی نویسندهها و چهرههای معروف ادبیات و همچنین کتابهای بسیاری میپردازد که میتواند انتخاب را برای خریداران کتاب آسانتر کند.

تهیه کتاب های درخواستی کاربران در راستای مشتری مداری، اولویت مهم ماست. فروشگاه حضوری این سایت در خیابان انقلاب تهران واقع شده و امکان خرید حضوری نیز مهیاست. فدک بوک برای مشتریان همیشگی خود تخفیفاتی نیز در نظر میگیرد و در کنار فروشگاه اینترنتی کتاب ، فروشگاه حضوری نیز در شهر تهران دارد. فدک بوک علاوه بر این موارد، یک رسانه تصویری نیز در آپارات راهاندازی کرده است که به صورت ویدیویی به تولید و ارایه محتوای ویدیویی آموزشی و تخصصی در زمینه معرفی و نقد و بررسی جدیدترین کتابها میپردازد. همچنین جالب توجه است که تأمین کتب مورد نیاز دانشگاهها، مراکز تحقیقاتی و پژوهشی و دیگر سازمانها و نهادهای علاقهمند به کتاب نیز به صورت حرفهای توسط بخش مربوطه در فدک بوک انجام میشود.

امروزه بسیاری از اجناس و محصولات مختلف به صورت اینترنتی خریداری و فروخته می شوند و شما امروزه می توانید کتاب های مورد نظر خودتان را نیز می توانید به صورت اینترنتی خریداری کنید. جدای از آن، کتاب های صوتی وجود دارد که برای کسانی که گوش دادن را به خواندن ترجیح می دهند، می توانند از آنها استفاده کنند. کتابچین یک اپلیکیشن کتاب مالتی پلتفرم است یعنی کاربران می توانند در تمام دیوایسها و سیستم عاملها (ویندوز، اندروید و آی او اس) کتابهای خود را مطالعه نمایند و از کتابخوانی در محیطی لذت بخش بهره مند شوند.

بانک کتاب آنلاین یک وب سایت آنلاین است که می توانید هر کتابی را در سریع ترین زمان ممکن بدون اتلاف وقت به دنبال کتاب های محبوب و ناشناخته خریداری کنید. به صورت 24 ساعته و در تمامی لحظات توان و تلاش مان را در جهت بهبود خدمات مان بکار می گیریم تا خیال شما همواره آسوده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید