خرید کتاب دانشگاهی با ارسال رایگان [همه رشته ها]

فروشگاه کتاب زبان اصلی Google Play بزرگترین مجموعه از اپلیکیشن های آندرویدی خرید کتاب اورجینال است اما بیشتر افراد اطلاع ندارند که آنها همچنین میتوانند کتاب الکترونیکی رایگان فراوانی در ژانرها و زبانهای متنوع را از این فروشگاه دانلود کنند. اگر شما اهل مطالعه هستید، مجموعه عظیمی از کتاب ها برای خواندن شما وجود دارد.

در این عصر دیجیتال، کتاب های الکترونیکی وجود دارد که می توانید آنها را در صفحه نمایش گوشی خود بخوانید. یکی از سایت های دانلود رایگان کتاب انگلیسی می باشد که به راحتی امکان دسترسی به کاربر برای دانلود کتاب علمی را می دهد . به نظر میرسد بسیاری از کتبی که به زبان فارسی تالیف میگردد به دلیل عدم وجود مترجم مناسب در آن زمینه، امکان انتشار آن اثر در زبانهای دیگر را پیدا نمیکند و باعث مهجور ماندن آن اثر میگردد. اسامی این انتشارات برای دانشگاهیان در ایران بسیار آشناست و نام آنها در ابتدای بسیاری از کتابهای مرجع درسی دانشگاهها و سایر کتب مورد نیاز دانشگاهیان وجود دارد.

گاهی برایتان پیش می آید که به دنبال یک نوشته نایاب بسیاری از کتابفروشی های حضوری را زیر پا گذاشته اید اما هیچ اثری از آنها پیدا نکرده اید. در این سایت شما میتوانید کتب الکترونیک جدید را بر اساس عناوین برگزیده، عناوین پیشنهادشده توسط دیگر کاربران یا با توجه به نقد و بررسیهای اخیر خوانندگان در مورد کتب مطالعه شده کاوش نمایید. همچنین امکان سرچ و دانلود بر اساس ژانر، عنوان، نویسنده و زبان نیز فراهم است.

در این وبگاه دانلود کتاب بدون نیاز به ثبتنام امکانپذیر است و شما میتوانید کتب را بر اساس عنوان، نام نویسنده، شابک و زبان جستجو کنید. با استفاده از قابلیت سرچ این سایت کاربران قادر هستند کتابها را بر اساس عنوان کتاب یا نام نویسنده آن جستجو کنند. سایت FreeBookSpot یکی از بهترین سایت های دانلود رایگان کتاب خارجی است. سایت دانلود رایگان کتاب خارجی Free-eBooks بهترین مکان برای جستجوی آثار نوآورانه و برجسته نویسندگان تازهکار است.

کتاب موردنظرتان را پیدا، روی دکمه DOWNLOAD کلیک و فرمت دلخواه (PDF, EPUB, Kindle) را انتخاب کنید؛ اما به نظر میرسد فقط فرمت PDF رایگان است و فرمتهای EPUB و Kindle فقط برای کاربران ویژه میباشد. به همین دلیل، نثر او خالی از بازیهای زبانی پیچیده است و اگرچه به تحقیقات درجهیک و آثار ادبی و فلسفی کلاسیک ارجاع میدهد، تلاش میکند انتقادات خود را بیپرده و صریح مطرح میکند.

دیدگاهتان را بنویسید