خرید کتاب دانشگاهی – گالری کتاب

مهدی محمدی شجاعی، مدیر انتشارات و کتابخانه دانشگاه ادیان و مذاهب در گفتوگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) عنوان کرد: کتابخانه دانشگاه ادیان و مذاهب برای تهیه منابع کتابخانهای خود در نمایشگاه کتاب مسقط حاضر شد. این سایت در حال حاضر برای طرح بهارانه، کتابهای خود را با ۲۰ درصد تخفیف عرضه کرده و ارسال را برای خریدهای بالای ۲۰۰ هزار تومن رایگان کرده است.

در این سایت همچنین میتوانید کتابهای کمک آموزشی و کتابهایی که برای آزمونهای ورودی دانشگاه و کنکور مناسب هستند را نیز پیدا کنید. کتابهای کمک درسی، برای هر پایه به صورت مجزا طراحی و به بازار عرضه شدهاند. باید به گونهای عمل کنیم که ازدحام و شلوغی جمعیت در نمایشگاه کتاب وجود نداشته باشد. ارسال رایگان کتاب در فروشگاه اینترنتی آسیابوک!

برای ساکنین شهر تهران، سفارشات همان روز مابین ساعات 18 الی 22 توسط پیک موتوری به صورت رایگان ارسال می شود. سفارشات با پست پیشتاز ظرف 1 الی 2 روز کاری و با پست سفارشی ظرف 3 تا 5 روز کاری سفارش به دستتان خواهد رسید. برای دیگر شهرها و استان ها نیز از زمان فاکتور شدن سفارش و تأیید پرداخت آن، کتاب (های) مورد نظر بین 1 الی 2 روز کاری (بستگی به نوع کتاب) به پست تحویل داده می شود. شما دیگر نیاز نیست بابت ارسال کتاب خود ، وجه اضافی بپردازید و تنها با پرداخت هزینۀ اصلی کتاب، می توانید کتاب خود را دریافت کنید.

سایت اُ کتاب در فروشگاه اینترنتی کتاب خود عناوین زبان خارجی خود را با ۲۰ الی ۳۰ درصد تخفیف عرضه میکند و برای پکیجهای آموزشی خود تخفیفی ۵۰ درصدی در نظر گرفته است. تمایز و گوناگونی روش های خرید و همینطور پرداخت درب منزل، سهولت خرید کتاب در کتاب کنکور را افزایش داده و این سایت را نسبت به سایت های مشابه، متمایز می نماید. برای شهرستانی ها عزیز نیز، خرید های بالای 100 هزار تومان به صورت رایگان می باشد و وجهی بابت ارسال کتاب پرداخت نخواهید کرد؛ در غیر این صورت هزینه ای جهت ارسال کتاب در قیمت نهایی افزوده خواهد شد.

ارسال کتاب برای مشتریان ساکن شهر تهران کاملا رایگان بوده و بدون محدودیت قیمت می توانید خرید خود را انجام دهید. پیش از این یاسر احمدوند، معاون فرهنگی وزارت ارشاد، نیز به تسنیم گفته بود: برگزاری نمایشگاه کتاب تهران از نظر ما موردی ندارد؛ ولی باید شرایط کشور و وضعیت کرونایی نیز مشخص شود.

دیدگاهتان را بنویسید