خرید کتاب درسی آنلاین و اینترنتی✔️ سفارش با تخفیف و ارسال رایگان

از دیگر سایتهای خرید کتاب آنلاین میتوان به سایت آدینه بوک اشاره کرد که مانند بسیاری از سایتهای خرید کتاب آنلاین، کتابها را براساس ادبیات، تاریخ، سیاست، روانشناسی و سایر موضوعات دستهبندی کرده است. از مزیتهای این سایت میتوان به دستهبندی کتابها و تفکیک آنها براساس ناشر اشاره کرد. سایت ایران کتاب، ادبیات ملل مختلفی مانند آمریکا، روسیه، انگلیس، فرانسه، ژاپن، آلمان و کانادا را نیز دستهبندی کرده است و دسترسی به این ادبیات برای مخاطبان سایت بسیار آسان است. این سایت علاوه بر دستهبندی کتابها در زمینههای داستانی، تاریخ، روانشناسی، سیاسی و غیره، کتابها را براساس جوایز ادبی که گرفتهاند نیز دستهبندی کرده است.

این جوایز ادبی شامل نوبل ادبیات، بوکر، پولیتزر و سایر جوایز مهم است. همچنین این سایت از تخفیفهای دائمی خوبی برخوردار است و در کنار این تخفیفها، هر هفته ۸۰ عنوان کتاب نیز در جشنواره فروش هفتگی سایت ایران کتاب با ۲۰ درصد تخفیف ارائه میشود. خواندن کتب مختلف مانع بروز آلزایمر در افراد میشود و تمرکز را افزایش میدهد؛ همچنین استرس را از بین برده و درک افراد را بالا میبرد. ارسال رایگان کتاب بی تردید می تواند یکی از فوایدی باشد که موجب افزایش نرخ سرانه مطالعه در کشور میشود. قفل های دیجیتالی ناشرین شکسته می شود و کتاب بدون هیچ گونه محدودیت زمانی قابل مطالعه است.

بسیاری معتقد هستند 30 دقیقه مطالعه در روز میتواند اتفاقات شگرفی را در زندگی شما رقم بزند. در مورد دانلود آنلاین کتابهای رایگان که تکلیف روشن است و شما مانند یک کتاب معمولی و یا حتی دانلود یک آهنگ میتوانید از آن استفاده کنید. این خود باعث می شود که دسترسی دائمی و همیشگی به کتاب مورد نظر خود نداشته باشید.

در واقع نماد اعتماد الکترونیکی یک لوگوی مخصوص هست که معمولاً در صفحه اصلی قرار میگیرد و با کلیک بر روی این نماد میتوانید به اطلاعات مهمی در مورد سایت دست پیدا نمایید. سایت دانلود کتاب خارجی ایبوک رالی با دسترسی کامل به تمام کتاب های الکترونیک تازه نشر یافته و همین طور دسترسی کامل به بیش از 6 میلیون کتاب الکترونیکی قدم بزرگی در رفع نیاز های پژوهشی محققین ایرانی برداشته است.

به دلیل تحریم های بین المللی امکان خرید مستقیم از فروشگا های کتاب خارجی برای کاربران ایرانی میسر نیست. به دلایلی امکان دانلود کتاب های خارجی جدید برای محققان ایرانی فراهم نسیت ، اما راه حل چیست ؟ اما محدودیت هایی برای دسترسی و دانلود کتاب خارجی وجود دارد. از کتابهای ساختگی گرفته تا کتابهای درسی برای دانشآموزان، کتابهای بسیار متنوعی وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید