خرید کتاب و دانلود کتاب الکترونیک از فیدیبو

ممکن است که ما همه این کار ها را انجام دهیم و در آخر کتاب مورد نظر خود را پیدا نکنیم. پاتوق کتاب فردا علاوه بر این که به عنوان یک فروشگاه اینترنتی کتاب فعالیت می نماید، در نظر دارد تا متفکران، نویسندگان و هنرمندان برجسته انقلاب اسلامی را معرفی نموده و امکان دسترسی به آثار برجسته آنها را فراهم نماید. در حال حاضر انتشارات دانشگاه تهران در سطح گستردهای با عاملان فروش در سراسر کشور ارتباط مستقیم دارد و به طور متناوب فهرست کتاب های منتشر شده با قیمت غیر قابل تغییر برای آنان ارسال میشود.

کتابهای موجود در کتابوب علاوه بر اینکه هر لحظه در حال بهروزرسانیاند، برای راحتی مخاطبان و پژوهشگران در حوزهها و مدخلهای متفاوتی دستهبندی شدهاند تا مخاطبان فراخور علاقه و زمینهٔ پژوهشیشان، کتابها را به راحتی بیابند. اپلیکیشن کتابخوان کتابراه برای اندروید، IOS و ویندوز در دسترس است. هنگامی که از این کتابخوان خارج میشوید، آخرین صفحه را به خاطر میسپارد و به همین دلیل اگر دوباره وارد اپلیکیشن شوید، میتوانید آخرین صفحه ای که خوانده اید را مطالعه کنید.

به همین دلیل برای بسیاری از کتابها توضیحات نوشتهایم تا با خواندن آن دید بهتری نسبت به کتاب پیدا کنید. برای خرید آن فقط کافی است در اینترنت سرچ کنید، کتاب محبوب خود را در سایت های مختلف پیدا کنید. توجه داشته باشید که تمام کتاب های موجود دارای 50 درصد تخفیف نمی باشند اما کتاب هایی که در جشنواره تخفیف قرار دارند تا سقف 50 درصد شاملل تخفیف میباشند. ایرانکتاب، رسالت خود را ارائهی اطلسی جامع از برترین کتابها و معتبرترین جوایز ادبی سراسر دنیا میداند و بر آن است تا با خلق آرمانشهری ادبی، بهترینها را در اختیار علاقهمندان قرار دهد.

فروشگاه اینترنتی کتابوب، امکان خرید اینترنتی کتاب را در هر کجای ایران که باشید برای شما فراهم کرده است. این دسترسی جهانی به ما کمک میکند که نویسندگانی را که تا کنون چیزی از آن ها نشنیدهایم را جست و جو کرده و با تالیفاتشان آشنا شویم. وقتی میخواهیم نوشته ای بخریم به چه چیزی بیشتر دقت میکنیم؟ از پرفروشترین کتابها گرفته تا نسخههای جدید و آینده، وقتی از بزرگترین کتابفروشی تخفیف دار ایران به صورت آنلاین خرید میکنید، انتخابها جامع هستند. امکان مطالعه نقدها را دارید و بعد از بررسی آنها میتوانید تصمیم بگیرید که آن کتاب را بخرید یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید