خرید کتاب و دانلود کتاب الکترونیک از فیدیبو

کتاب مدیریت خود اثر جمعی از مدیران و استادان موفق در زمینهی مدیریت از جمله پیتر دراکر، دونالد واس و ویلیام اونکن است که با تکیه بر راهکارها، دستورالعملهای جدید و فاکتورهای مهم در مدیریت موفق؛ گردآوری شده است. فعالیت او در کارهای مختلف باعث شد این فرد اشراف کامل بر اصول کاری موفق داشته باشد و بتواند مقاله و کتابهایی را تدوین کند که مناسب همهی شغلها باشد. تا آنجا که توانایی یک فرد در دروغ گویی معیاری برای «زرنگی» او شده است و فرهنگ «زرنگ بازي» سالیان درازی است که با تغذیه از این فاضلاب سمی سر برآورده و در جامعه ریشه دوانده است.

اینجاست که نیروی عشق وارد میشود، چون تا زمانی که عشق بورزیم، همواره آرزومندیم بهتر از آن باشیم که هستیم. سرویس ارسال رایگان کتاب تا درب منزل حتی برای یک کتاب، برگزاری جشنوارههای متعدد تخفیف کتاب، بستهبندی صحیح و مطمئن کتابها و ارسال کد رهگیری مرسوله از تمایزات عمدهٔ فروشگاه اینترنتی کتابوب است.

خوانندگان بالقوه فراوانی در شهرها و حتی در مناطق دور افتاده ایران وجود دارند که به دلیل در دسترس نبودن آن امکان پرکردن اوقات فراغتشان و بالا بردن سطح اطلاعات خود را از طریق مطالعه از دست دادهاند. وقتی با فیدیبو کتاب میخوانید میتوانید تغییراتی در صفحات کتاب به وجود آورید، برای مثلا شما میتوانید اندازه فونت و نوع آن را تغییر دهید و حتی فاصله بین سطرها را کم یا زیاد کنید.

مقدمه کتاب توضیحاتی است در مورد یک قسمت خاص یا کل کتاب که فردی به غیر از نویسنده آن را مینویسد. نیروهایی هستند که ویرانگر که انسان را نابود می کن، اما در حقیقت چگونگی تحقق بخشیدن به افسانه شخصی مان را به ما میآموزند. پیشگفتار بایستی حتماً به صورت خلاصه و در حد ممکن در یک صفحه گنجانده شود و عاری از اشکالات املایی و نگارشی باشد.

کتابچی ضمانت میکند که کتاب خریداریشده را تا یک هفته کاری در صورت عدم رضایت میتوانید بازگردانید و تمامی مبلغ به حساب مشتری عودت داده شود. هم اکنون این اطلاعات به صورت ثبتی توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارائه شده و درسالنامه آماری انتشار مییابد. چه اشکالی دارد نویسندگان معروف ما در این عرصه ورود پیدا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید