دانلود کتاب مدیریت خود اثر پیتر دراکر ، دونالد واس ، ویلیام اونکن

این خواب مسیر زندگی پسرک چوپان را در رویای پیدا کردن گنج، تغییر می دهد و او را رهسپار سفری طولانی برای به دست آوردن گنجی که در محل زندگیش وجود ندارد رهسپار می کند. سانتیاگو نام بسیاری از انسان هایی است که رویای شخصی خود را گم کرده اند و در جایی دور تر از آنجا که باید به دنبال ییدا کردن آن می گردند.

بریدا، نام سومین کتاب پائولو کوئیلو ست که ذهن بیدار این نویسنده برای برای حجم عظیمی از مخاطبان رو کرد. پائولو کوئیلو به طبع از خانواده اش که دوست داشتند فرزند موفقی داشته باشند در دانشگاه رشته مهندسی را بالاجبار انتخاب کرد. اینکه در یک لحظه از حیات خود، مالکیت و فرمان زندگی را از دست میدهیم و خیال میکنیم سرنوشت بر زندگی ما مسلط شده است، همین نکته، بزرگترین فریب دنیاست.

ما در وبسایت معرفی کتاب کافهبوک اعتقاد داریم که باید کتاب خوب خواند و به همین خاطر در انتخاب آن به شما کمک میکنیم. شما سفارش میدین و ما اگر کتاب رو داشتیم یا تونستیم پیدا کنیم، شرایط خرید کتاب رو براتون فراهم میکنیم. در کتابچین از کتابهای رمان و داستان گرفته تا کتابهای مدیریت ،موفقیت ،روانشناسی ،شعر ،دینی و مذهبی و دیگر کتابهای با موضوعات مختلف را پیدا خواهید کرد. امکان ندارد کتابی از این نویسنده را ورق بزنید و جلوه هایی از افکار و سیر زندگی او را در کتاب پیدا نکنید. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که کتاب های صوتی دارند این است که حس و فضای کتاب را برای مخاطب آماده می کنند تا درک بهتری از فضای کلی داستان داشته باشند.

با هم برخی از مهم ترین قسمت های کتاب را مرور می کنیم. همانطور که کیمیاگر گفته است، خوشبختی میتواند حتی در یک دانه ناچیز ماسه صحرا هم دیده شود، چون یک دانه ماسه هم گویای لحظهای از آفرینش است، و کائنات برای پیدایش آن میلیونها سال وقت گذاشته اند. پس از سر و صدایی که کیمیاگر در دنیا ایجاد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید