دانلود کتاب مدیریت خود اثر پیتر دراکر ، دونالد واس ، ویلیام اونکن

حجت الاسلام عبدی گفت: شرح لمعه از نظر اقتضائات آموزشی دارای آسیب هایی است در این رابطه می توان به مواردی چون مبانی منسوخ شده، تغییر مبانی فروعات، نبود ۵ قرن مبانی فقهی، اصولی و مناهج اجتهادی اشاره کرد. آهنگ پیشرفت تکنیکهای مدیریت نیز مانند سایر علوم افزایش یافته و مفاهیم و مولفههای مهم در این رشته دستخوش تغییر و تحول شده است. با این حال اگر تیراژی بین این دو مقدار را در نظر داشته باشید، چاپ دیجیتال ارجحیت خواهد داشت.

معمولا مدت زمان چاپ کتاب به روش افست حدود ۱۰ تا ۲۱ روز و برای چاپ دیجیتال ۱ هفته است. در صورتی که قصد داشته باشید کتاب خود را در تیراژ پایین به چاپ برسانید، چاپ دیجیتال کتاب مناسب است. در تیراژهای کم افست، در بخش نرم افزار محاسبه هزینه چاپ، قیمت چاپ افست را با چاپ دیجیتال هم مقایسه کنید، چون در تیراژ کمتر از ۵۰۰ نسخه اکثرا چاپ دیجیتال به صرفه تر خواهد بود.

تنوع صحافی نظیر چاپ دیجیتال قابل ارائه است. باید کتابخانهها و بازار نشر را با آثاری که چاپ میشوند تقویت کنیم. در صورتی که کتاب مورد نظر خود را پیدا نکردهاید، کافیست با ما تماس بگیرید. امام خمینی (ره)، مقام معظم رهبری، خانواده شهدا و ایثارگران و ملت ایران از جمله مولفههای عزت ملی ما هستند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، مراسم اختتامیه نوزدهمین جشنواره کتاب سال دفاع مقدس، با حضور جمعی از نویسندگان، شاعران و مهمانان فرهنگی در محل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد. به گزارش خبرگزاری مهر، مراسم اختتامیه نوزدهمین جشنواره کتاب سال دفاع مقدس، صبح امروز با حضور جمعی از نویسندگان، شاعران و مهمانان فرهنگی در محل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.

میتوانید بدون پرداخت هرگونه هزینهای از سایت و اپلیکیشن فیدیبو استفاده و کتابهای رایگان و نسخههای نمونه را مطالعه کنید؛ اما تنها کاربرانی میتوانند از فیدیبو خرید کنند که در سایت یا اپلیکیشن فیدیبو ثبت نام کرده باشند. پاتوق کتاب، تمام تلاش خود را در راستای حفظ حقوق ناشر و مولف به کار گرفته است؛ و لذا با پیاده سازی سازوکار امنیتی مناسب، از انتشار کتاب ها در خارج از فضای اپلیکیشن پاتوق کتاب، جلوگیری می کند.

دیدگاهتان را بنویسید