دانلود کتاب مدیریت خود اثر پیتر دراکر ، دونالد واس ، ویلیام اونکن

فیدیبو اولین و بزرگترین سامانه دانلود کتاب الکترونیک و کتاب صوتی و مرجع خرید آنلاین کتاب فارسی و انگلیسی است. فیدیبو با هزاران عنوان کتاب یکی از بزرگترین و غنیترین آرشیوهای کتاب الکترونیک را در اختیار دارد؛ آرشیوی که روزبهروز در حال گسترش است. به صورت 24 ساعته و در تمامی لحظات توان و تلاش مان را در جهت بهبود خدمات مان بکار می گیریم تا خیال شما همواره آسوده باشد.

همۀ مردم پائولو کوئیلو را با کتاب کیمیاگر می شناسند، اما جالب است بدانید این کتاب نخستین کتاب نویسنده پر آوازه پرتغالی نیست! کتاب صوتی کیمیاگر با صدای محسن نامجو دقیقاً همان چیزی است که مخاطب از یک کتاب صوتی توقع دارد. ما در وبسایت معرفی کتاب کافهبوک اعتقاد داریم که باید کتاب خوب خواند و به همین خاطر در انتخاب آن به شما کمک میکنیم.

پائولو کوئیلو به طبع از خانواده اش که دوست داشتند فرزند موفقی داشته باشند در دانشگاه رشته مهندسی را بالاجبار انتخاب کرد. گروههای خاطره و مستند بیشترین ارسال را داشتند و کتاب های مرجع کمترین اقبال را به خود اختصاص دادند. کتابراه مرجع قانونی دانلود کتاب الکترونیکی و دانلود کتاب صوتی است که امکان دسترسی به هزاران کتاب، رمان، مجله و کتاب صوتی و همچنین خرید کتاب الکترونیک از طریق موبایل تبلت و رایانه برای شما فراهم میکند. از این جهت گاهی او را نویسندهای ضدخودیاری دانستهاند که کوشیده است تا با بیانی ساده برخی از اصلیترین محورهای کتابهای خودیاری را نقد کنند.

همین نکته کتاب سفر علیبابا را تبدیل به یک دوست باتجربه میکند تا بتوانید به اطلاعاتی که در اختیارتان قرار میدهد، اعتماد کنید. در طاقچه کتابهای روانشناسی، رمان و داستان، کتابهای تاریخی، کتاب فلسفی و هزاران کتاب رایگان برای دانلود وجود دارد. باید گروه و نهادهایی وجود داشته باشند که کارهای ترویجی انجام بدهند.

موضوعی که کتاب مدیریت خود بر آن تاکید میکند. اما طولی نکشید که ادبیات بر مهندسی غلبه کرد و مسیر زندگی این جوان با استعداد را به طور کلی تغییر داد. این سیر کلی در یک جمله خلاصه می شود و آن این است که : باید برای آرزویی که همیشه در ذهن داریم بجنگیم! گستره کتابهای کتابچین تمامی سلیقه ها را پوشش می دهد. تونی شوارتز Tony Schwartz روزنامهنگار و نویسندهی کتابهای مربوط به کسبوکار است و تحصیلاتش را در دانشگاه میچیگان به سرانجام رسانده است.

دیدگاهتان را بنویسید