دانلود کتاب مدیریت خود اثر پیتر دراکر ، دونالد واس ، ویلیام اونکن

چی بخونم دارای بسته بندی ویژه ای است که برای مرسولات خود آن را به کار می برد تا به سلامت به دست مشتری برسند. ارسال سریع و سلامت مرسوله یکی از مهم ترین دغدغه های کسی است که برای خرید اینترنتی کتاب کمک آموزشی، کمک درسی و عمومی اقدام می کند. دشت کتاب یک کتاب برای شما دارد.

جدای از آن، کتاب های صوتی وجود دارد که برای کسانی که گوش دادن را به خواندن ترجیح می دهند، می توانند از آنها استفاده کنند. همچنین با توضیحات کتاب که به شما کمک می کند ایده ای درباره کتاب بدون اسپویل به دست آورید، به بسیاری از تازه واردها نیز دسترسی آسانی دارید.

ممکن است شما یک دانشجوی ارشد باشید و یا فردی که در هیات علمی نیاز به کسب امتیاز برای ارتقای رتبه خود دارید. مسلما آن را به افرادی که دوست دارید معرفی می کنید تا آنها هم آن را بخوانند یا از آن لذت ببرند و یا از آن چیزی یاد بگیرند.

زندگی در حال شتابگرفتن است و باید بجنبیم تا مبادا از قافله عقب بمانیم. بنوبوك جایی است كه در آن خواندن برایمان یك وظیفه، تعهد، جبر یا ترس از جا ماندن از قافله كتابخوانها نباشد. اگر به دنبال هدیه دادن یک کتاب خوب به یک نوجوان هستید، میتوانید فروشگاه کتابهای بزرگسالان و جوانان را بررسی کنید، جایی که میتوانید کتابهایی از مجموعههای پرفروش را پیدا کنید. کتاب قاف چه جور کتابی است؟ چه کتاب بزرگسال و چه کتاب کودک و نوجوان. خرید کتاب دانشگاهی خرید کتاب درسی و خرید انواع کتاب در گالری کتاب در اسرع وقت امکانپذیر است.

دیدگاهتان را بنویسید