دانلود کتاب مدیریت خود اثر پیتر دراکر ، دونالد واس ، ویلیام اونکن

سرهنگ بایرامی یادآور شد: نکته مهم درباره آمار، این است که در مقایسه با دوره هجدهم، موضوعات کتب مستند، پژوهشهای فرهنگی اجتماعی، پژوهشهای ادبی و هنرهای تجسمی با کاهش روبهرو بود، ولی در بقیه موارد افزایش داشته است. موضوع جهاد تبیین که مقام معظم رهبری به آن اشاره کردند نیز یک کار فرهنگی است. این کار در بهبود کیفیت ترجمه و اصلاح اشتباهات در سریعترین زمان ممکن بسیار موثر است.

نکته با ارزشی که در این خرید وجود دارد این است که بسیاری از این مراکز امکان خرید کتاب دانشگاهی با ارسال رایگان را به خریدار میدهد و این بسیار مقرون به صرفه است. چاپ کتاب پروسهای زمانبر بوده که کیفیت انجام مراحل مختلف آن بسیار حائز اهمیت است، نشر متخصصان به عنوان پرکارترین ناشر سال 97 و بهترین ناشر سال 98 خدمات چاپ کتاب را به شیوهای نوین و منحصربهفرد انجام میدهد. برنامه خرید کتاب دانشگاهی یکی از نخستین کارهایی است که هر دانشجو در آغاز سال تحصیلی انجام میدهد. هر کدام از کتابها توسط یک مسافر باتجربه که به آن مقصد سفر کرده است، نوشته شده است.

از زمانی که هر یک از کتابها را تصادفی در قفسه کتابفروشیها دیدم یا در سایتهای اینترنتی فروش کتاب جستم تا زمانی که هیجانزده هر یک از آنها را به خانه آوردم و شروع به خواندنشان کردم. این مراکز معمولا کتابهای دانشگاهی تمام رشتههای تحصیلی را تحت پوشش قرار میدهند و حتی دانشگاهها میتوانند با این مجوعهها قرارداد ببندند و با معرفی آنها به دانشجویان، روند خرید کتاب را در ترمهای اولیه برای آنها سهولت ببخشند.

این مراکز نیز معمولا امکان خرید کتاب دانشگاهی و پرداخت در محل را برای خریدار فراهم میکنند. عده دیگری از این سایتها این امکان را برای خریدار فراهم کردهاند که بتوانند خرید کتاب دانشگاهی با پرداخت در محل را انجام دهند. علاوه بر اینها، تجربه خرید آنلاین همیشه شبیه به بررسی همزمان چند فروشگاه است و به خریدار احساس رضایت بیشتری میدهد. بسیاری از مراکز خرید کتاب، سایت مخصوص به خودشان را دارند و خریدار میتواند با مراجعه به این سایتها، کتاب مدنظرش را انتخاب و خریداری کند.

دیدگاهتان را بنویسید