دانلود کتاب مدیریت خود اثر پیتر دراکر ، دونالد واس ، ویلیام اونکن

هنگامی که از این کتابخوان خارج میشوید، آخرین صفحه را به خاطر میسپارد و به همین دلیل اگر دوباره وارد اپلیکیشن شوید، میتوانید آخرین صفحه ای که خوانده اید را مطالعه کنید. در پیشگفتار، نویسنده مستقیماً با مخاطب در مورد محتوای کتاب، دلیل نگارش کتاب و اهمیتی که کتاب برای خود نویسنده دارد صحبت میکند اما در مقدمه فرد دیگری در موردکتاب و نویسنده صحبت میکند.

تمامی سفارشات ترجمه تخصصی ثبت شده در ترجمیک، با داشتن کیفیت نقرهای و بالاتر (برای ترجمه کتاب، انتخاب طلایی و بالاتر توصیه میشود)، به صورت بخش به بخش تحویل خواهند شد. در این مقاله گامهای مورد نیاز برای ورود به حالت رهبری توضیح داده شده و «روبرت کویین» در این باره میگوید: «ما مانند همهی رهبران گاهی هستیم و گاهی نیستیم. بر این اساس، اغلب مشتریان ترجمه کتابهای تخصصی، تمایل دارند قبل از شروع کار، بخشی از کتاب توسط مترجمان ترجمه شده و نتیجه را مشاهده نمایند. با توجه به این که معمولاً حجم یک کتاب بیش از ۵۰ تا ۱۰۰ هزار کلمه است، ترجمهی آن توسط یک مترجم، مدت زمان زیادی طول میکشد که ممکن است برای شما مطلوب نباشد.

در ترجمیک این امکان وجود دارد که در حین انجام پروژه مستقیما و بدون دخالت اپراتورهای ترجمیک با مترجم خود در ارتباط باشید. ترجمیک برای سفارشهای کوچک پیشنهاد میکند با کمی هزینه بیشتر، از پکیجهای سریعتر استفاده کنند ولی در مورد ترجمه کتاب این کار ممکن نیست زیرا به علت افزایش دستمزد مترجم، نیازمند هزینه بالایی خواهد بود.

با ما همراه باشید تا در این مقاله شما هم به این نتیجه برسید که کیمیاگر یک رمان خاص است و برای خواندن و فهمیدن این کتاب باید بیشتر از خواندن یک دور از صفحات آن زمان گذاشت. در ترجمیک این امکان فراهم است که بسته به حجم کتاب، ۲ تا ۵ نمونه ترجمه دریافت کنید و بر اساس این نمونهها و در صورت رضایت، مترجم کار شما تعیین شود.

دیدگاهتان را بنویسید