دانلود کتاب مدیریت خود اثر پیتر دراکر ، دونالد واس ، ویلیام اونکن

او درک و بینشی بسیار دقیق از اوضاع اقتصادی و مدیریت داشت بهطوری که در دهه نود میلادی گزارشی از وضعیت جهان در سال ۲۰۲۰ ارائه کرد. در کتابچین از کتابهای رمان و داستان گرفته تا کتابهای مدیریت ،موفقیت ،روانشناسی ،شعر ،دینی و مذهبی و دیگر کتابهای با موضوعات مختلف را پیدا خواهید کرد.

غرفه خانه کتاب و ادبیات ایران در بیستوششمین دوره نمایشگاه بینالمللی کتاب مسقط در قالب «غرفه ملی جمهوری اسلامی ایران» به معرفی و عرضه بیش از ۲۰۰ عنوان کتاب پرداخت. همچنین سازمان سمت، مجمع جهانی اهل بیت(ع)، مجمع تقریب مذاهب اسلامی، موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام خمینی(ره) و انتشارات انقلاب اسلامی با ارسال کتاب در این نمایشگاه حضور غیرمستقیم، دارند. اهمیت کتابخانهها را باید در نظر داشته باشیم.باید کتابخانهها و بازار نشر را با آثاری که چاپ میشوند تقویت کنیم.

یا پیدا کنیم اما قیمت آن برایمان غیر منطقی باشد، پس وقت بیشتری می گذاریم و کتاب فروشی های بیشتری را می گردیم. با هم برخی از مهم ترین قسمت های کتاب را مرور می کنیم. البته برای دانشآموزانی که به دنبال کتابهای کمکدرسی همچون زبان جامع مبتکران، قرابت معنایی الگو، دین و زندگی سفیر خرد، شیمی دوازدهم مبتکران، ریاضیات جامع مهر و ماه و شیمی دوازدهم خیلی سبز هستند هم آمادهی ارائه خدمات هستیم. مسلما آن را به افرادی که دوست دارید معرفی می کنید تا آنها هم آن را بخوانند یا از آن لذت ببرند و یا از آن چیزی یاد بگیرند.

گستره کتابهای کتابچین تمامی سلیقه ها را پوشش می دهد. فروشگاه های آنلاین کتاب همه دستهها را پوشش میدهند. بعد می توانید قیمت سایت های مختلف را با همدیگر مقایسه کنید و سایتی که مناسب ترین قیمت را در اختیار شما قرار می دهد را انتخاب کرده و بدون دردسر آنلاین کتاب را سفارش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید