دانلود کتاب و کتاب صوتی با کتابراه

لازم به ذکر است کد تخفیف ارسال رایگان دیجی کالا توسط فروشنده نیز در بازه های مختلف بر روی سایت آف چنل قرار داده می شود. همچنین؛ برای هر مبلغ سفارشی، هزینه ارسال اولین خرید دیجی کالا به مناسبت های مختلف برای مدت محدود رایگان می شود. یک نکته مثبت و خوب دیگر درباره خرید اینترنتی و آنلاین کتاب این است که شما ممکن است ندانید چه کتابی می خواهید و به دنبال پیشنهاد برای کتاب بعدی که می خواهید بخوانید می گردید.

پاتوق کتاب فردا علاوه بر این که به عنوان یک فروشگاه اینترنتی کتاب فعالیت می نماید، در نظر دارد تا متفکران، نویسندگان و هنرمندان برجسته انقلاب اسلامی را معرفی نموده و امکان دسترسی به آثار برجسته آنها را فراهم نماید. کتابراه مرجع قانونی دانلود کتاب الکترونیکی و دانلود کتاب صوتی است که امکان دسترسی به هزاران کتاب، رمان، مجله و کتاب صوتی و همچنین خرید کتاب الکترونیک از طریق موبایل تبلت و رایانه برای شما فراهم میکند.

استراتژی فروشگاه اینترنتی کتاب جهش ، فراهم کردن بیشترین مزیت برای مشتریان و تامین رضایت حداکثری میباشد. چرا که اغلب این کتابها در سایتهای ایرانی یافت نمیشوند و برای پیدا کردن آن باید سری به سایتهای خارجی زد. همانطور که در ابتدای مطلب به آن اشاره کردیم، کتابهای کمک درسی در سطوح مختلفی طبقهبندی شدهاند و مخاطب باید با توجه به نیاز خود، برای خرید هر یک از آنها اقدام کند.

برخی از افراد باید کتابهای درسی را به صورت کامل برای یک مقطع تحصیلی تهیه کنند؛ اما برخی از افراد دیگر به دلایل خاصی به یک یا چند عدد از این کتابها نیاز دارند. با خرید اشتراک یک ماهه یا سه ماهه سرویس دیجی پلاس، سفارش های خود را بدون در نظر گرفتن حداقل مبلغ خرید، بدون پرداخت هزینه پست یا پیک، مجانی درب منزل دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید