راهنمای خرید اینترنتی کتاب کمک درسی

آیا به دنبال فروش بالا هستید؟ اگر کتاب انتخاب شده، مشتریان زیادی داشته باشد، بعد از انتشار کتاب، فروش خوبی پیدا میکند و به دنبال آن، دانشجو یا استادی که مبادرت به این کار کردهاند میتوانند به درآمد خوبی نائل شوند. فرض کنید فردی در حال نوشتن یک کتاب غیرداستانی است و بعد از اتمام، تعداد صفحات آن حدود ۲۵۰ صفحه ولی تعداد کلمات بین ۳۰ هزار تا ۳۵ هزار کلمه شود.

حال این رقابت به چه صورت شکل می گیرد؟ در ادامه سعی میکنیم تکتک این موارد را تعریف کنیم تا به در هنگام خرید یا مطالعه این کتابها بهوضوح بتوانید تشخیص بدهید که در چه حوزهای مطالعه میکنید و قرار است به چه اهدافی دست پیدا کنید. کافی است بدانید مترجمان – و البته مولفان- قدیس نیستند؛ اما یادتان باشد اگر اثری را که ترجمه کردهاید، به چند نفر بدهید تا آن را بخوانند، اشتباهها کاهش پیدا میکند. نباید فراموش کنیم که ترجمه تخصصی کتاب یا شعر، شاید توسط هزاران نفر خوانده شود. در ترجمیک، سالانه صدها کتاب تخصصی مختلف، ترجمه شده و منتشر میشوند.

این پلتفرم جامع، دارای نماد اعتماد الکترونیک بوده و در مرکز رشد فناوریهای پیشرفته دانشگاه شریف واقع شده است. اساتید دانشگاه نیز برای ارتقای شغلی خود میتوانند ترجمه کتاب را مدنظر قرار دهند. پس در نگاه اول ترجمه کتاب فعالیتی فرهنگی و علمی است که جامعه از نتایج آن بهرههای مفیدی خواهد برد. دانشجویان، همیشه برای قبولی در مقاطع بالاتر نیاز به داشتن رزومه خوبی دارند تا بتوانند با گرفتن امتیازهای مختلف علمی، پژوهشی و فرهنگی در یک رقابت سخت به مقاطع بالاتر رفته و موجبات پیشرفتهای بعدی خود را ایجاد کنند.

یکی از دلایل اصلی اهمیت ترجمه ادبی این است که این امکان را فراهم میکند تا افراد بیشتری در سراسر جهان از خواندن متون ادبی فرهنگهای مختلف بهره ببرند. یکی دیگر از ملزومات ترجمه کتاب، خلاقیت و مهارت در زبان مقصد است. یکی دیگر از راه های موفقیت در آزمون آیین نامه اصلی، مطالعه کتاب مخصوص آزمون و قوانین رانندگی است.

ترجمه به سایر زبانها بهخودیخود یک هنر است و مترجمان متخصص کتاب، باید به خاطر باز کردن درِ دنیای جدیدی برای خوانندگان در سراسر جهان مورد تمجید قرار گیرند. نرم افزار WinDjView از مشهورترین نرم افزارهای متن باز به منظور باز کردن فایلهای DjVu است. این بدان معناست که متن باید بسیار روان و جذاب باشد و باید همان تصویر اصلی متن مبدأ را در ذهن خواننده ایجاد کند. بنابراین خیالتان از این بایت راحت خواهد بود که ترجمه متون شما به افراد دارای تخصص در همان رشتهی تخصصی سپرده شده و در نهایت دقت و کیفیت انجام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید