زیر پوست بازار ترجمه کتاب/ سود نبود کپیرایت در جیب پختهخوارها! – خبرگزاری مهر

همانطور که دیدید شاید خرید کتاب تئوری کتاب حدود ۹۰ هزار تومان باشد اما افرادی که هستند که دکتر صاحبی را دنبال میکنند و برای کلاس های ایشان حاضر هستند چند میلیون تومان هزینه کنند. اما یک مثال برایتان میزنم.فردی مثل دکتر علی صاحبی را در نظر بگیرید که کتاب تئوری انتخاب را ترجمه کرده اند. به طور مثال اقای ارسلان وصیحی مترچم کتاب ملت عشق در این گفت و گو گفته اند که درامد ترجمه کتاب کفاف دو روز از ماه را نمی دهد به این دلیل که تیراژ پایین است. این بخش که به تعریف آن پیش از این نیز اشاره شده است، شامل: موضوع و دیگر شناسه ها (شناسه ی افزوده) است.

دپارتمان ترجمه وویرایش مرکز زبان شهید بهشتی ترجمه کتاب را به صورت بخش بخش انجام می دهد زیرا بسیاری از مشتریان در مورد دریافت قسمت قسمت کتاب اعلام نیاز نموده اند. در صورت در خواست کاربر برای پرینت یا چک پرینت، هزینه ی چک پرینت و پرینت جداگانه محاسبه می شود.

به دلیل تنوع و تعداد بالای کدهای تخفیف دیجی کالا که هر کدام برای گروهی از کاربران در نظر گرفته شده، ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که کدام بن تخفیف بر روی سبد خرید من اعمال میشود؟ در ادامه به بررسی خدمات ترجمه تخصصی کتاب ترجمانو میپردازیم. تمامی هزینه ترجمه در سایت با محاسبه مالیات بر ارزش افزوده می باشد.

به علاوه اینکه همین مطالب به صورت دوره های اموزشی غیرحضوری و ضبط شده نیز وجود دارد و برای خرید انها باید حداقل چندصد هزار تومان هزینه کنید. درباره ی یک موضوع چه کتاب هایی وجود دارد ؟ کتاب های مختلفی وجود دارد که در زمینه های مختلفی است.برخی از انها که مخاطب خاص تری دارد میتواند پول بیشتری برای شما به هم داشته باشد که در ادامه توضیح میدهیم.

اگر كتاب خاصی مدنظرتان نباشد، میتوانيد به كتابهایی مراجعه كنيد كه ناشر آن سابقه درخشانی در چاپ كتاب دارد. پیش از آغاز انتخاب قطع کار و شروع صفحه آرایی، توجه به موضوع کتاب از نکات حائز اهمیت است و بسته به نوع کتاب و موضوع آن باید قطع مناسب را انتخاب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید