شهر کتاب آنلاین

نزدیکترین مثال آن، رباعیات خیام است که صدها سال مهجور ماند تا اینکه ترجمهی آثار او توسط فیتز جرالد تولد دیگری را برای خیام رقم زد. ترجمیک با در نظر گرفتن نیازهای خاص این افراد و موسسات، به ترجمههایی بسیار با کیفیت با همکاری مترجمان کتاب که از میان دانشگاهیان و فارغالتحصیلان دانشگاههای معتبر انتخاب شدهاند، سالانه صدها جلد کتاب را ترجمه و انتشار میدهد. تمامی مولفان میتوانند کتابها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند. ترجمه چند صفحه از کتاب مترجم، چند صفحه ابتدای کتاب را ترجمه کرده و برای شما ارسال میکند.

مقیمی جزو معدود نویسندههاییست که صفحه اینستاگرام فعالی دارد. این انتشارات که در سالهای اخیر با چاپ آثار، تالیفات، ترجمه و پایاننامه های زیاد، یکی از پرکارترین انتشارات کشور محسوب میشود، برای چاپ کتاب برنامهای دقیق و مدون دارد. آیا برای انتشار کتاب خودم در کشورهای دیگر، امکان ترجمه تخصصی به زبانهای دیگر وجود دارد؟ ثبت سفارش ترجمه شما میتوانید به صورت کاملا آنلاین، سفارش ترجمه کتاب خود را از این لینک ثبت نمایید.

مهمترین هدف ما در حوزه ترجمه کتاب این است که مشتریان معتبری که سفارش ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی خود را به ما میسپارند، از ما راضی باشند و بهترین نتیجه را از سفارش ترجمه کتاب به ترجمیک دریافت نمایند. همچنین، با توجه به اینکه تحویل ترجمه کتاب به شکل بخش به بخش صورت خواهد گرفت. پرداخت هزینه با پرداخت هزینه (نقدی یا قسطی) فرآیند ترجمه شروع میشود.

ترجمیک برای سفارشهای کوچک پیشنهاد میکند با کمی هزینه بیشتر، از پکیجهای سریعتر استفاده کنند ولی در مورد ترجمه کتاب این کار ممکن نیست زیرا به علت افزایش دستمزد مترجم، نیازمند هزینه بالایی خواهد بود. در صورتی که کتاب مورد نظر خود را پیدا نکردهاید، کافیست با ما تماس بگیرید. هزینه شفاف و مناسب هزینه ترجمه کتاب مورد نظر شما بشکل آنلاین مصاحبه شده و گزینههای متفاوتی را پیشروی شما قرار خواهد داد تا با توجه به شرایط مالی که دارید نسبت به سفارش ترجمه کتاب اقدام کنید.

بعد می توانید قیمت سایت های مختلف را با همدیگر مقایسه کنید و سایتی که مناسب ترین قیمت را در اختیار شما قرار می دهد را انتخاب کرده و بدون دردسر آنلاین کتاب را سفارش دهید. شما میتوانید بهترین تجربهی سفارش ترجمه کتاب را در وبسایت ترجمه کتاب ترجمیک تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید