صفحه آرایی و طراحی کتاب

به نظر من چند نوع مترجم و ناشر وجود دارد که در ادامه آنها را معرفی میکنم. برای دریافت آسان کوپن مورد نیاز خود برای خرید از دیجی کالا کافی است در همین صفحه از بخش نوع تخفیف گزینه «سفارش اول» یا «سفارش غیراول» را انتخاب کنید. بسته به حجم کتاب این هزینه مشمول تخفیف حجمی نیز خواهد بود. در این موارد در قسمت شرایط استفاده از پیشنهادهای تخفیف دار دیجی کالا ، برند اجناس قابل سفارش ذکر شده که با کلیک روی کلید «لینک خرید» میتوانید آن محصولات را در دیجی کالا مشاهده کنید.

لازم به ذکر است زمانی که حالت دوم را انتخاب کردید یک نامه به عنوان مجوز فروش از انتشارات بگیرید. لازم به ذکر است که خودتان به تنهایی نمیتوانید این کار را انجام دهید. فرق آن با کتاب های جامع آن است که سری پاورتست فقط برای یک کتاب درسی هستند و شامل چند کتاب نمی شوند.

استفاده از فونت های مختلف برروی جلد: استفاده از فونتهای مختلف در جلد کتاب علاوه بر برهم ریختن نظم ظاهری کتاب باعث ایجاد آشفتگی در ذهن مخاطب خواهد شد. نکته: آخرین کتابی که فردوسی پور ترجمه کرد هم بدون اجازه از صاحب اثر بود که باعث دلخوری شدید مولف ان شد.

دوره هجدهم نیز سال گذشته برگزار شد و در آن کتابهای سال 1395 و 1396 داوری شدند. حفظ ارتباط معنایی بین متن کتاب و تصاویر درج شده در صفحه نیز بسیار حائز اهمیت میباشد. 2. درک مطلب بالایی از متن پیدا کند. در اصل انسانها تنها به دنیا میآیند و تنها از دنیا میروند. زیرا اگر بخواهید کتاب خود را از طریق کتاب فروشی های آنلاین به فروش برسانید نیاز به این مجوز دارید.

دیدگاهتان را بنویسید