فهرست کتابهای معرفی شده در تایم

در این سایت بخشهایی با عنوان پرطرفدارترین کتب و آخرین کتب دانلود شده نیز موجود است. ویستور ویترینی است که شما میتوانید برای تمام سلیقهها در آن کتاب انتخاب کنید و با خرید راحت و مطمین برای دیگران هدیه بفرستید. این فروشگاه به کاربران امکان خرید PDF کتاب خارجی را در دستهبندیهای مختلف از قبیل پرفروشترینها، کلاسیکها و دیگر موارد فراهم میکند. همچنین امکان سرچ و دانلود بر اساس ژانر، عنوان، نویسنده و زبان نیز فراهم است. در این سایت علاوه بر بیش از ۵۳۰۰ کتاب الکترونیکی، شما قادر هستید مجلات عمومی و مگزین های موردعلاقهتان را نیز بهصورت کاملاً رایگان دریافت نمایید.

سایت دانلود رایگان کتاب خارجی ManyBooks بیش از ۳۳ هزار کتاب الکترونیکی رایگان به زبانهای مختلف در دسترس هستند. علاوه بر ایبوک، این سایت شامل ویدئوهای آموزشی و درسی برای یادگیری زبانهای برنامهنویسی و دیگر مهارتهای مرتبط میباشد. فروشگاه کتاب زبان اصلی Google Play بزرگترین مجموعه از اپلیکیشن های آندرویدی خرید کتاب اورجینال است اما بیشتر افراد اطلاع ندارند که آنها همچنین میتوانند کتاب الکترونیکی رایگان فراوانی در ژانرها و زبانهای متنوع را از این فروشگاه دانلود کنند.

همچنین میتوانید از طریق تماس یا چت آنلاین با پشتیبانی ُ سوالات خود را مطرح و مشاوره بگیرید. با استفاده از قابلیت سرچ این سایت کاربران قادر هستند کتابها را بر اساس عنوان کتاب یا نام نویسنده آن جستجو کنند. در این سایت شما میتوانید کتب الکترونیک جدید را بر اساس عناوین برگزیده، عناوین پیشنهادشده توسط دیگر کاربران یا با توجه به نقد و بررسیهای اخیر خوانندگان در مورد کتب مطالعه شده کاوش نمایید.

آپشن دیگر این وبگاه برای یافتن کتب، استفاده از بخشهای مختلف آن مانند ۱۰ کتاب برتر، جدیدترین کتب شنیداری، کتب برگزیده و آخرین کتب منتشرشده است. این مورد یکی از سایتهای محبوب برای دانلود کتاب الکترونیکی، کتب درسی و یادداشتهای کلاسی رایگان در حوزه علوم کامپیوتر است. بانک کتاب آنلاین یک وب سایت آنلاین است که می توانید هر کتابی را در سریع ترین زمان ممکن بدون اتلاف وقت به دنبال کتاب های محبوب و ناشناخته خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید